عمومی

آبگیری موفق سد شهید ساجدی دامغان پس از ۳۰ سال – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

علی اکبر علیزاده او ریاست می کند وی در گفتگو با خبرنگار آنلاین با اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات مردم دامغان در حوزه آب و درمان و راهسازی گفت: اضافه شدن 15 پزشک متخصص و سه پزشک فوق تخصص بهداشت و شهروندی. درمان پیچیده یکی از درمان هایی است که در روزهای آخر انجام می شود.

وی با بیان اینکه کمبود پزشک یکی از مشکلات شهرستان دامغان است، افزود: مردم گاهی برای ساده ترین درمان مجبور به سفر به سمنان، شاهرود و تهران هستند که این امر را سخت کرده است.

سفیر دامغان در مجلس با بیان اینکه برای سال دوم 20 میلیارد تومان بودجه برای ساخت این بیمارستان در نظر گرفته شد، تاکید کرد: اختلالات و سنگ اندازی های بی سابقه ناشی از اجرا نشدن این طرح جای تعجب و تاسف دارد. باید تاکید کرد که اولویت امروز نیازها و مطالبات مردم است.»

علیزاده او ریاست می کند شهید با بیان اینکه مادر ساجدی پس از 30 سال با موفقیت از پا درآمده است، خاطرنشان کرد: تامین آب یکی از دغدغه های مردم و مسئولان در این شهرستان است و خوشبختانه زمانی که تلاش شد شاهد ورود مادر بودیم. منابع آب شهرستان

وی گفت: پست 63 کیلوولت دهکده صنعتی و ماده برق شروع به کار کرد تاریخی وی از دیگر اقداماتی که می تواند توانمندی های ما را افزایش دهد، گفت: بر اساس اعلام اداره برق شهرستان پست، 63 کیلووات مدار صنعتی شهرک دامغان در پایگاه آزمایشی و پست قرار دارد. تاریخی همچنین وارد دهه فجر امسال می شود.

نماینده دامغان در مجلس گفت: بر اساس اخبار شرکت برق دامغان با اجرای این طرح ظرفیت تولید واحدهای صنعتی متعارف افزایش چشمگیری پیدا می کند و این دو ایستگاه تا سقف 300 هزار نفر را برای سکونت در اختیار خواهند داشت. افزایش می دهند

دکمه بازگشت به بالا