بین الملل

آخرین آمار جهانی کرونا ویروس؛ شمار مبتلایان از سه‌ و نیم میلیون گذشت

طبق اخبار آنلاین ، روسیه با 10،6333 ، ایالات متحده با 10.576 ، انگلیس با 4،3333 با ، هند 2،79 1 1 ، اکوادور 2.074 با ، ترکیه 1.670 با ، ترکیه 1.55332 ، ایتالیا 1،389 با ، مکزیک با 1،349 ، شیلی با 1،228 و پاکستان با 1.0622. Cronavirus حدود 24 ساعت گذشته است.

در تصاویر زیر می توانید آخرین واقعیت ها در مورد coronavirus را مشاهده کنید.این واقعیت هر دقیقه تا زمان نوشتن این گزارش به روز می شود.

تصاویر و منابع وب سایت Word of Mears که حقایق افراد آسیب دیده و کشته شده را جداگانه به روز می کند.

آمریکا

در آخرین تحولات ایالات متحده ، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده و رهبر اکثریت سنا درخواست دولت برای آزمایش سریع کروناویروس در کنگره را رد کردند. در بیانیه مشترک ، نانسی پلوسی ، رهبر اکثریت مجلس سنای آمریکا و میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، در بیانیه مشترک گفتند که مطابق اسپوتنیک ، کنگره باید “بررسی سریع” روی تاج را انجام دهد ، نه کنگره.

در اخبار دیگر ، کاخ سفید شهادت آنتونی فوچی ، متخصص ارشد بیماریهای عفونی و عضو ارشد کارگروه ملی حاکمیت ملی در کنگره را مسدود کرده است. طبق اخبار NBC سخنگوی کمیته تخصیص خانه ها ، ایان هالاندر گفت: رئیس موسسه بیماریهای عفونی ، دکتر. از فاوچی خواسته شد تا در جلسه ماه مه یک کمیته فرعی در مورد اقدامات دولت ترامپ در کرونا شرکت کند. اما به گفته یک مقام دولتی ، کاخ سفید از درس درخواست کرده است. فاوچی از شهادت منع شده است.

معاون سخنگوی کاخ سفید ، جاد هیران به رسانه ها گفت: تلاش دولت ترامپ برای بازگشایی اقتصاد و تولید واکسن و همچنین حضور هر یک از اعضای کارگروه کورونا در کنگره مفید نیست.

با ادامه فشارهای دولت ترامپ ، پومپئو بار دیگر چین را مقصر دانست. به گفته NBC News ، وی دو نظریه نوشت که ووهان منبع ویروس دارد. در ابتدا غیرممکن به نظر می رسد ، اما بعداً عملی است اما تأیید نشده است.

وی ادامه داد: اولین مورد این است که کورو ویروس نتیجه یک برنامه تحقیقاتی درباره سلاح های بیولوژیکی چینی در آزمایشگاه ووهان است که ویروس شناسان آن را غیرممکن دانسته اند.

دوم ، ویروس در آزمایشگاه ووهان مورد مطالعه قرار گرفت و یک حادثه آزمایشگاهی یک کارمند را به علت تصادفی ویروس که بعداً ناخودآگاه ویروس را در شهر پخش می کرد ، فرستاد. این قابل قبول است ، اما هیچ مدرک مستقیمی یا کلی از آن در دست نیست.

تعداد کشته شدگان در کشور با 64444 کشته دیگر به 68،68،08888 افزایش یافته است. تعداد بیماران از 1717202 فراتر رفته است.

مکزیک

در حومه مکزیک کرونژ ، خانواده های بیماران Kovid 1 از اطلاعاتی درباره بستگان خود که در بیمارستان بستری شده اند و اجساد آنها را بازگردانده اند خواسته اند.

به نقل از رویترز ، انحصار مکزیک؛ این خانواده پس از قرار دادن عکسی از جسد در بیمارستان شهری که در آن کیف کیف پیدا شده بود ، معترض شدند.

ویدئوی دیگر نشان می دهد که یکی از اعضای خانواده در حال درگیری با مأموران پلیس است که می خواستند درمورد بستگان خود بشنوند. اعتراض این گروه با پاسخی از سوی کارکنان بیمارستان برانگیخته شد که گفتند آنها اطلاعاتی را در مورد بیماران منتشر نمی کنند.

تعداد کشته ها با کشته شدن دیگران به 2،061 نفر رسیده است. تعداد بیماران 22،088 نفر است. بیشتر از

شیلی

]همچنین در این کشور شاهد افزایش تعداد مبتلایان به کرونا ویروس است. با کشته شدن جسد دیگر ، تعداد تلفات در این کشور به یک مورد رسیده است. تعداد بیماران نیز از حد مجاز فراتر رفته است.

با 13 کشته ، تعداد کشته ها به 2260 نفر رسیده است. تعداد بیماران 1،.، 63. بیشتر از

اکوادور

کشور نیز از وضعیت خوبی برخوردار نیست. طبق گفته Sky News ، دولت نتوانسته است نیازهای مردم را برآورده کند و سیستم بهداشت و درمان کشور با چالش های بسیاری روبرو شده است. چند روز پیش تصویری از اجساد متروکه در خیابان ها منتشر شد که وضعیت وخیم کشور را نشان می دهد. بعضی از افراد بدن یک خانواده را در خانه نگه می دارند.

تعداد کشته شدگان در آن کشور با کشته شدن 19 نفر دیگر ، 1 1،5 نفر است. وارد شده است تعداد بیماران 2، .38. بیشتر از

جزیره انگلیس

به نقل از دیلی میل ، نخست وزیر انگلیس فاش كرد كه پزشكان آماده شده اند تا هنگام وخیم تر شدن وضعیت وی ، مرگ وی را اعلام كنند. بوریس جانسون ، نخست وزیر 55 ساله انگلیس ، اذعان کرده است که مبارزه با ویروس در بیمارستان سنت توماس در مرکز لندن خوب نیست. وی گفت: پزشکان به او یک لیتر اکسیژن دادند تا او را در یک بخش مراقبت های ویژه زنده نگه دارد.

جانسون گفت: “باور سخت بود كه وضعیت من ظرف چند روز بدتر شود.” دوران سختی بود ، من آن را انکار نمی کنم. آنها در حال مطالعه صحنه مرگ مانند استالین بودند. من خیلی آگاه نبودم ، اما فهمیدم که برنامه هایی ساخته شده است.

به گزارش بی بی سی ، در خبر دیگری و طبق گزارشی که روز یکشنبه توسط انجمن پزشکی انگلیس منتشر شد ، نیمی از پزشکان انگلیس شخصاً تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود را خریداری می کنند.

]این مطالعه که در بین 16000 پزشک انجام شده است ، نشان داد که 65 درصد احساس می کنند که در هنگام کار یا مبارزه با کورون ویروس جزئی یا کاملاً ایمن نیستند.

]در این مطالعه مشخص شد که ایکی ها 48٪ پزشکان تجهیزات ایمنی را بصورت جداگانه خریداری می کنند یا به کمکهای خیرخواهان یا سازمانهای محلی اعتماد می کنند.

حدود یک سوم پزشکان گفتند که در مورد کمبود تجهیزات ایمنی شخصی صحبت نخواهند کرد و معتقدند هیچ اقدامی صورت نخواهد گرفت.

اسپانیا

تعداد کشته شدگان ویروس کروناویروس در روز یکشنبه با 1،164 مورد افزایش یافت و به 2526464 رسید. براساس این گزارش ، تعداد کشته شدگان کرونا ویروس در هفت هفته از اول مارس به پایین ترین حد خود رسیده است. گزارش شده كه تعداد موارد مثبت كروناویروس بيش از 225000 نفر است.

اسپانیا کم کم تحریم ها را کاهش می دهد. پوشیدن ماسک برای حمل و نقل عمومی در کشور از فردا الزامی است.

]ایتالیا

در 24 ساعت گذشته ، 1،174 نفر آلوده به کرونا ویروس در این کشور درگذشتند که ایتالیا از 10 مارس کمترین تعداد بیماران قرنطینه را دارد.

شمار تلفات در ایتالیا به 2،28،884 نفر افزایش یافته است ، در حالی که در کرونا 1،174. بس است

همچنین در 2 ساعت گذشته سال 2010 ، یک مورد جدید از بیماری کروناویروس در این کشور ثبت شده است که تعداد کل بیماران در این کشور اروپایی را به 210717 نفر رسانده است.

نخست وزیر ایتالیا ، جوزپه كنته چند روز پیش در مورد آغاز برنامه دولت جداگانه ای برای كاهش تحریم ها و تحریم ها صحبت كرد.

]وی در صفحه فیس بوک خود نوشت: “می خواهم بگویم” بیایید دوباره شروع کنیم و فردا صبح شروع کنیم. اما تصمیم گیری چنین تصمیمی غیرمسئولانه است و باعث آن می شود. ” “”

روسیه

در 2 ساعت گذشته ، 10.6333 نفر دیگر تاج کروم دارند که بیشترین میزان شیوع آن در یک روز در کشور است.

به گزارش جهان خارج از جهان ، در حال حاضر بزرگترین کشور جهان در حال حاضر 1134.687 نفر مبتلا به بیماری عروق کرونا ویروس ، در مقایسه با 58 نفر در 24 ساعت گذشته است. 58 1،280،000 نفر.

دو روز پیش نخست وزیر روسیه ، وزیر کشاورزی و معاون وی به تاج آلوده شدند و دو عضو پارلمان روسیه اعلام كردند كه نتایج تست تاج آنها مثبت است.

روسیه بیش از یک ماه در یک قرنطینه کامل بوده است و چند روز پیش ، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که این تعطیلات 11 روز به طول خواهد انجامید و مردم به دیدار با شرایط قرنطینه ادامه می دهند.

از هفته آینده پوشیدن ماسک در روسیه اجباری خواهد بود و به نظر می رسد که دولت روسیه در حال آماده سازی برای کاهش تدریجی محدودیت های ترافیکی در این کشور است.

ترکیه

به گفته آناتولی ، براساس آخرین آمار وزارت بهداشت ترکیه ، در طی روز گذشته 4511 بیمار کرونا در بیمارستان معالجه و مرخص شده اند و این تعداد به 58.529 رسیده است.

تعداد بیماران کروناویروس در ترکیه نیز 12375 مورد با یک مورد جدید از سال 198312 است. بس است از این تعداد ، 1445 مراقبتهای ویژه در بیمارستان بستری شد و در مجموع 77،778 بیمار به دستگاه تنفسی وصل شدند.

]از سوی دیگر ، تعداد قربانیان کورونا در کشور به 2 ، 33336 مورد رسیده است که در 2 ساعت گذشته 78 نفر کشته شده اند. در کل 1111366 برای Corona در ترکیه. فرد نشان داده می شود.

فخرالدین کوزا ، وزیر بهداشت ترکیه در توییتر خود نوشت: “برای اولین بار از ماه مارس 300 ، تعداد موارد شناسایی شده به کمتر از 2،000 در روز کاهش یافته است. تعداد بیماران سازگار حدود 2 برابر این تعداد است.”

عربستان سعودی

وزیر دارایی عربستان سعودی گفته است که این کشور برای مقابله با نتیجه Corona باید هزینه های بودجه را در اسرع وقت کاهش دهد ، که می تواند دردناک باشد.. براساس وب سایت النشر ، محمد الججان گفت: “همه گزینه ها برای کاهش هزینه ها باز است. ما طی چهار سال بیش از یک تریلیون از ذخایر کشور استفاده کرده ایم. به زودی دستورالعمل هایی در مورد چگونگی کاهش هزینه ها صادر خواهیم کرد. ثبات اقتصادی باید جدی گرفته شود که به طور بالقوه دردناک است.” آنها به این دلیل که Corona II از زمان جنگ جهانی دوم برطرف نشده است و مانند قبل از Corona نبوده است.

وی در ادامه افزود: مقامات ریاض امسال 22 میلیون ریال اعتبار دریافت می کنند. نه عربستان سعودی و نه جهان به ایالت قبل از کرنا برنخواهند گشت و بودجه این کشور نیاز به کنترل و نظارت بیشتری دارد. راه پیش رو طولانی است اما ما از این بحران بیرون خواهیم آمد.

تعداد کشته شدگان در این کشور با کشته شدن یک نفر دیگر به یک هزار و 184 نفر رسیده است. تعداد بیماران از 2011 نفر فراتر رفته است.

]پاکستان

چالش عفونت کورو ویروس در پزشکان و پرستاران در شهرهای مختلف پاکستان ، مبارزه با ویروس کوووی ویروس را همزمان با تعداد بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونا ویروس در کشور دشوار کرده است.

به گفته رسانه ها و اتحادیه های پزشکی پاکستان ، پزشکان ، پرستاران و دلایل عمده دیگر عدم موفقیت دولت در تهیه تجهیزات ایمنی تاج به موقع و عدم رعایت عموم مردم از برنامه قرنطینه (که آنها را با تاج منعقد می کند و آنها را به مراکز درمانی می برد). مقامات بهداشتی بیماری کرون را ارزیابی می کنند.

پزشکان و پرستاران در برخی از شهرهای پاکستان از جمله لاهور ، پیشاور ، کویته و کراچی نیز نسبت به عدم ارائه تجهیزات امنیتی Corona اعتراض کرده اند.

]هفته گذشته در نامه ای به دولت ، پزشكان و كارشناسان ارشد پاکستانی از خانه و خارج از كشور خواستار بررسی توافق نامه جمعه و نماز جمعه در ماه رمضان شدند و بر لزوم سه تا پنج نفر برای مشاركت در ماه مبارك رمضان تأكید كردند. آن را به همان طرحی که در اوایل شیوع کرونا در پاکستان اجرا شده ، محدود کنید.

تعداد کشته شدگان با مرگ 20 نفر دیگر به 7457 نفر افزایش یافت. تعداد بیماران 20،084 نفر است. فراتر رفته است

ایران

رئیس جمهور همچنین در ایران در نشستی در ستاد ملی کرونا گفت: براساس این گزارش ، 83 درصد از جمعیت کشور به اصول بهداشت عمومی پایبند هستند که این امر نشانگر همکاری عمومی با مسئولان است و ما می توانیم شاهد کاهش بازدید از بیمارستانها و مراکز درمانی باشیم که این به دلیل عملکرد خوب کادر پزشکی و پزشکی کشور است. وی ضمن تقدیر از تلاش های انجام شده در دوره برای مقابله با ویروس تاج و همچنین نیازهای اساسی و ضروری مردم تأکید کرد و تأکید کرد: “با توجه به عدم اطمینان کرونا ویروس ، باید در آینده با شرایط نامطلوب احتمالی مقابله کنیم.” از هر لحاظ آماده باشید.

]در اخبار دیگر ، سخنگوی وزارت بهداشت جهانپور واقعیت های زیر را توضیح داد: از دیروز تا امروز ، اردیبهشت 201 ، با Qovid 1 با 97 6 بیمار جدید بر اساس معیارهای بالینی خاص در کشور شناسایی شده اند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد کل بیماران کوید 1 در کشور به 97.224 رسیده است. متاسفانه در 2 ساعت گذشته 47 بیمار 1 سی سی کووید را از دست داده اند.

سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت: شمار تلفات متأسفانه به 203 نفر رسیده است. وجود دارد

سخنگوی وزارت بهداشت در پایان گفت: “تاکنون 6،2،73 آزمایش در کشور برای تشخیص Quid 1 از آن انجام شده است.”

310311

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا