اجتماع و خانواده

آخرین اخبار در مورد تولید واکسن موج دوم و سوم قطعی کرونا

رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به وضعیت تولید واکسن کرونا در جهان گفت:

به گزارش تی تی آنلایندکتر محمدرضا شانزنجاز گفت: “شکی نیست که این اتفاق چه زمانی خواهد افتاد و این اتفاق خواهد افتاد.” با توجه به پیشگیری ، اقدامات خوب و مساعدتی که در کشور انجام شده است ، نگرانی های ما از تداوم اردیبهشت و خرداد کاهش یافته است ، اما در ماه های پاییز و اکتبر ، نوامبر و دسامبر نگرانی های ما بسیار جدی است ، زیرا ممکن است این روزها موج دیگری از تاج بیاید. . بنابراین مهمترین توصیه برای رعایت بهداشت شخصی و فاصله اجتماعی است که هنوز هم یک ابزار مهم برای کنترل ویروس است.

وی گفت: به دلیل پیچیدگی ماهیت ویروس ، تهیه یک تاج ویروس آسان نیست. بخش مهمی از آنچه در جهان ادعا می شود ، گسترش تبلیغات به دلیل دوره های مختلف انتخابات است که در جهان مورد بحث قرار می گیرد.

وی گفت: “کشورها روی آن کار می کنند ، اما ماهیت دقیق ویروس هنوز مشخص نیست ، بنابراین تولید واکسن پیچیدگی های خاص خود را دارد.”

وی گفت: “هیچ درمانی شناخته شده برای این بیماری وجود ندارد.” در عین حال ، هیچ واکسنی وجود ندارد ، اما در کشورهای مختلف از جمله ما تولید و تحقیق می شود.

وی در مورد کار ایران در این زمینه گفت: “آیرونا کرونا در رده های برتر در زمینه تحقیق در زمینه های مختلف قرار دارد.” در زمینه پزشکی ، تمام داروهایی که هم اکنون عرضه می شود و جهان به آنها امید به درمان کرونا را داده است ، هم در تولید و هم در کلینیک ها مورد مطالعه قرار گرفته اند و ما با کشورهای توسعه یافته دنیا نیز همین کار را انجام می دهیم.

این طنزپرداز با بیان اینکه در یک برنامه تلویزیونی نیز گفت ، “به عنوان مثال ، در سه داروی مورد بحث و تبلیغ در دنیا ، می توانیم همه آنها را تولید کنیم.” در زمینه واکسن ها ، بسیاری از شرکت های ما اقداماتی انجام داده اند و در حال پیشروی هستند و ما سعی می کنیم تا زمانی که امیدها جدی نشود و نتایج مشخصی اعلام نشود ، رسانه ها رو به رو نشوند ، اما ما روی این موضوعات کار می کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا