اجتماع و خانواده

آخرین جزئیات سقوط ۲ فروند پاراگلایدر در «درازنو» کردکوی

تی تی آنلاین/گلستان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گلستان آخرین تصادفات انفرادی دو پاراگلایدر در جنگل «درازنو» منطقه کردکوی را تشریح کرد.

قاسم غریب آبادی در گفت وگو با خبرنگار تی تی آنلاین، با اشاره به آخرین جزئیات سقوط پاراگلایدر در درازنو کردکوی، اظهار کرد: امروز عملیات جستجو برای یافتن چترباز مفقود شده در منطقه درازنو کردکوی وارد چهارمین روز شد.

وی با بیان اینکه روز سه شنبه 24 شهریور ماه سقوط دو پاراگلایدر در منطقه جنگلی درازنو کردکوی باعث این حادثه شد، گفت: نیروهای امدادی هلال احمر بلافاصله عملیات جست و جوی پاراگلایدر را که در این حادثه اتفاق افتاد انجام دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان با بیان اینکه متاسفانه این حادثه باعث مصدومیت سه نفر شد که دو پاراگلایدر آنها کشف و به محل امن منتقل شدند، اظهار داشت: 6 تیم 18 نفره به هدف اعزام شدند. پاراگلایدر برای نجات منطقه .

غریب آبادی با بیان اینکه تحقیقات برای یافتن سومین پاراگلایدر راکب این حادثه همچنان ادامه دارد، گفت: در این عملیات از چهار دستگاه خودروی کمکی، چهار دستگاه موتورسیکلت، یک هلی لانچر و یک دستگاه پاراموتور استفاده شد.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا