عمومی

آسپرین یا استامینوفن؟ – تی تی آنلاین

این امر باعث تسکین تایلنول با آسپرین می شود تا درد را تسکین دهد. هنگامی که این داروها برای تسکین درد هستند در میان آنها مهم است.

به گزارش تی تی آنلاین ، عصر ایران ، یکی از افراد داخلی گفت: “آسپرین ، همچنین با مارک های دیگر مانند Bayer و Bufrin یک داروی ضد التهاب غیر استروئیدی است ، آنزیم های خاصی فعال می شوند که با آسیب بافت بدن و علت درد فعال می شوند.” تورم و التهاب را مسدود می کند. تیلنول ، استامینوفن ، که به طور کلی ، و به طور خاص ، مسکن درد او است.

آسپرین و اغلب درد و تب تایلنول. با این حال ، این خاصیت ضد التهابی آسپرین دارد و استامینوفن ندارد.

آسپرین؟

آسپرین یک داروی بدون نسخه و پرمصرف است. برنامه های کاربردی این دارو شامل موارد زیر است:

– تسکین سردرد

– دندان درد آلوده را تسکین می دهد

– تسکین درد قاعدگی

– تب را کاهش دهید

دوزها می تواند به جلوگیری از شروع سکته مغزی ایسکمیک کمک کند و قلب مرد فقیر بود

میزان چهار یا شش ساعت در هر دو قرص آسپرین ، معمولاً دوز 325 میلی گرم وجود دارد.

برای تسکین درد تب و پسران جوان باید با احتیاط از آسپرین استفاده شود. در حقیقت ، وقتی او را محاکمه می کنند ، هر سه سال یک بار در کودکان از آسپرین استفاده می کند ، و پسر که در حال بهبودی از آبله مرغان است ، علائم شبیه آنفولانزا که خطر ابتلا به سندرم ری را دارد ، به دلیل سطح پایین تر ، نباید آسپرین مصرف کند. : یک اختلال نادر است که به دلیل استفاده از این دارو می تواند آسیب جدی به کبد و مغز وارد کند.

کسانی که به آسپرین یا سالیسیلات ، آسپرین ، مسکن و سایر مواد شیمیایی کف پا حساسیت دارند ، که به خودی خود و یا در این دارو تحمل ندارند. همچنین ، افراد مبتلا به فشار خون بالا کنترل نشده ، یا بیماری شدید کلیه ، کبد ، زخم معده یا معده باید از برخی شرایط مانند سابقه اختلال خون آسپرین جلوگیری کنند. آسپرین به عنوان رقیق کننده خون عمل می کند و آنها را در خونریزی شک می کند.

47 تداخل عمده دارویی با آسپرین ، ایبوپروفن از جمله ، سایر داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی.

تایلنول؟

به عنوان آسپرین ، تایلنول و سازنده آن بیش از حد ضد درد ، گرفتگی قاعدگی و دندان درد توصیه می شود. بر خلاف آسپرین ، و استامینوفن به نوعی سالم ، در سن کودکان دارای آلرژی نیست ، اما کمی در پایین است.

معمولاً دوز تیلنول در هر چهار بزرگسال 325 میلی گرم دو بار و شش ساعت است.

بیش از حد خطرناک است که تیرولن با آسپرین ساکت شود. استفاده بیش از حد از نسخه می تواند به کبد آسیب برساند و علائمی مانند بی اشتهایی ، حالت تهوع یا استفراغ ، درد شکم و کما ایجاد کند. اگر سوicion ظن به آنها وارد شده باشد ، به همین دلیل بیش از حد تولنول در نزدیكان شما به یكباره خواستار اورژانس است.

تیلنول هشت تداخل جدی دارویی دارد. این همچنین می تواند خطرناک باشد ، آنچه که مردم به طور منظم پرداخت می کنند ، مهم نیست – بیش از کبد ، خطر مسمومیت را افزایش می دهد.

آسپرین ، تایلنول در مقابل.

اگرچه مورد دوم به استثنای سایر داروها می تواند مورد استفاده قرار گیرد ، اما در هر زمان یکی از آنها برای برخی بیماری ها مفیدتر است. این جدول استفاده از آسپرین و استامینوفن است.

گزاره های نتیجه گیری

آسپرین و تایلنول موثرترین راهها و در اندوه شما و مبتلا به تب هستند. تایلنول ممکن است برای این منظور مفید باشد ، گزینه ایمن تری رایگان است ، اما همچنین می تواند دوزهای بسیار زیادی داشته باشد ، مضرتر است. قدرت ضربه را نداشته باشید و از مزایای آسپرین برای کمک به زمان حمله قلبی برخوردار است.

به طور کلی می توان این داروها را با خیال راحت خریداری کرد و می توان آنها را بدون نسخه پزشک خریداری کرد.

از آنجا که آسپرین و تایلنول به طور گسترده در دسترس هستند ، اثرات دیگر مانند داروها نمی توانند هیچ کاری را انجام دهند. همیشه برچسب روی محصول خود را بخوانید و برای مشورت با پزشک بهترین استفاده از مسکن را انتخاب کنید.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا