بین الملل

آغاز رزمایش بزرگ دریایی ترکیه در مدیترانه

به گزارش گروه بین الملل ترکان و به نقل از خبرگزاری آنلاین تی تی آنلاین وزارت دفاع ، یک رزمایش دریایی در شرق دریای بزرگ گنبد عظیم آن: دریای اژه و دریاهای سیاه با مشارکت سودآور است. از 82 گالی ، 17 هواپیمای نظامی ، نیروی هوایی و چیزهای ویژه رهبران تیم ها هستند.

به گزارش وب سایت “اخبار جدید” ، این رزمایش از روز جمعه 28 آوریل آغاز شده و قرار است روز پنجشنبه ، 8 مارس به پایان برسد. نام این رزمایش “lorem Homeland 2021” است و این دومین سال از برگزاری این تمرین نظامی است. اولین کشور یک سری تمرین آبی 2019 را برگزار کرد که بزرگترین رزمایش دریایی در کلاس تاریخ ترکیه است.

همانطور که توسط وزارت دفاع ترکیه بیان شد ، در این آزمون تمایل به ارزیابی نیروهایی است که در اجرای مشترک و میزان موفقیت ایجاد می شوند. با توجه به وزارت دفاع ترکیه و هواپیماهای بدون سرنشین برای استفاده در سطح عملیاتی و تاکتیکی در منطقه و عملیات دریایی. همچنین قسمت بزرگی از این سطح به تمرین پدافند هوایی وارد شده است.

در این تمرین ، ناوگان ترکیه سعی در اطمینان و اطمینان از اعتبار پهپادهای Anka و TB ، با 2 سطح از اهداف دریایی و نظامی با هماهنگی استفاده از هواپیماهای جنگی دارد.

مقامات ارشد یونان ، از جمله نخست وزیر و وزیر دفاع ، از طریق فروش زیردریایی ها از قدرت نظامی آلمان در خانه و حمایت ترکیه ابراز داشتند. ترکیه نیز طبق درخواست همتای آلمانی خود به حالت تعلیق درآمده است.

وزیر دفاع آلمان گفت: “ساخت و مدل 214 برای شش زیردریایی ترکیه را متوقف می کند ، امری قابل قبول است و یا حتی به تأخیر افتاده است زیرا تایسون برای اجرای قرارداد امضا شده در سال 2002 ،”

نخست وزیر یونان ، ارتش ترکیه در تلاش برای ارتقا to قدرت سیریاکوس است که میتسوتاکی ها مراقبت کردند ، که شما با توجه به مجموعه توافقات انجام شده با آلمان ، برای تقویت ناوگان و پایمال کردن ، در کشور خود جنگ کنید. زیر پا ، تا آنجا که در کشتی خود از زیردریایی نیست.

پیام نهایی / متر


دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا