فرهنگ و هنر

آغاز «قرنطینه» با معاون وزیر بهداشت

فصل جدید برنامه تلویزیونی “قرنطینه” با محوریت مشکلات و معضلات اجتماعی در بالا بردن چهره ای طنزگونه با شب پنجشنبه (26 دسامبر) ساعت 10 ظهر از شبکه پنج سیما اشتباه گرفته نمی شود.

به گزارش تی تی آنلاین و به نقل از شبکه روابط عمومی پنج سیما ، محمد ابراهیم عمیان و تهیه کننده برنامه “قرنطینه” ، همانطور که در برنامه شرح داده شده است ، “قرنطینه” به دلیل دشواری ها و مشکلات روز و حالت های خنده دار صورت ، هر پنجشنبه نمی تواند از 20 تلویزیون پخش شود. شد.

وی افزود: سری جدید برنامه تلویزیونی “قرنطینه” به احترام و همراه با بخشهای مختلف با آمینو زندگانی مختلف برای گفتگو با مهمانان ، موشن گرافیک ، دوربین مخفی (موضوع برنامه) و پخش انیمیشن در این برنامه ، تلاش شده است تا از دریچه طنز به مشکلات اجتماعی کنونی کشور پرداخته شود.

سازنده برنامه “قرنطینه” هشدار داد ، با استفاده از نام روزهای قرنطینه و آسان بودن تاج شرایط ، راهی که زندگی برای همه محدودیت ها و شرایط ادامه دارد ادامه دارد. ایم که از دو رنگ آبی و زرد برای مهمان و مجری استفاده شده و به نوعی محدود شده ایجاد ایمن.

قسمت اول “قرنطینه” برنامه ای است که ایرونا حریرچی (معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی) با عنوان کرونا برگزار می کند و امشب ساعت 22:00 قابل پخش نیست.

این هیچ پیشرفتی در همکاری با گروههای اجتماعی ، انجمن ها و همچنین مبلغ و بسیج برای برگزاری جلسات از شبکه 5 از برنامه های رادیو و تلویزیون تولید نمی شود.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا