فرهنگ و هنر

آغاز نخستین کنگره جهانی «محمد(ص) پیامبر رحمت در آیینه ادب و هنر»

تی تی آنلاین / کار کردن همزمان با سالروز بعثت پیامبر گرامی اسلام (ص) ، مراسم ، پوستر اولین کنگره جهانی “محمد (ص) ، پیامبر رحمت در آینه ادبیات و هنر” ، مشخص شد که در کنگره جهانی Io آغاز شد.

همزمان با سالروز بعثت پیامبر گرامی اسلام (ص) ، مراسم تقدیم ، اولین کنگره جهانی “محمد (ص) ، پیامبر رحمت در آینه ادبیات و هنر” جمعه ، 13 مارس در سنگهای مرمر به وفور در مبارزات حضرت شاهچراغ که بین فرماندهی بزرگترین بچه از گله ، رئیس سپاه فجر و غیره بین استان برگزار می شد.

آیت الله لطف الله دژکام ، بچه رهبر اصلی انقلاب در فارس ، در این مراسم گفت: “این باعث جذب جامعه و جنبش جهانی برای دفاع از رفتار پیامبر اسلام (ص) ، زبان هنر برای دشمنان اسلام از مهارتها و اسلام هراسی زیادی برای از بین بردن دین استفاده می کنند. ”

وی با تأکید بر اینکه اکنون ما این دفاع را سازماندهی می کنیم ، گفت: “آنچه در دفاع از اسلام ، به ویژه راه اسلام (ص) رایج است ، همه به این ترتیب که بچه رهبر اصلی انقلاب در استان فارس ، از معتمدین متولی قدردانی نمی کند کنگره و نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب به زبان فارسی برای شما.

آیت الله دژکام با بیان اینکه این حرکت باید با دانش جهانی مرتبط باشد و گروهی از اساتید در استان فعالیت می کنند ، گفت: این حرکت به گونه ای است که صدای فرهنگ و هنر ایران و در دفاع از پیامبر (ص) باشد ، مانند آن در خانه آنها.

حمید تقوایی عضو دانشگاه سنا ، دانشگاه شیراز و دبیر کل کنگره جهانی “محمد (ص) پیامبر رحمت در آینه ادبیات و هنر” وی در این مراسم گفت و مجموعاً 25 هنر را تعیین کرد فرم ها انجام می شود.

وی گفت که تشکیل مجمع از امروز آغاز شده و علاقه مند است ، تا 9 اوت 1400 آثار خود را به سایت کنگره ارسال کند ، سپس گفت که عملیات با کمک جلسه قضاوت خواهد شد 2. سپس در ماه نوامبر ، سالگرد تولد دین مقدس اسلامی و پیامبر (ص) و کتاب وحدت را جشن می گیریم.

تقوایی گفت: پس از مراسم اختتامیه خود ، مرحله دوم آغاز می شود ، كه شامل توزیع و انتشار دریافت شده است و دقیقاً به اندازه قسمت اول مهم است ، یعنی اگر ما نتوانیم آثار را دیر منتشر كنیم ، اقدام اصلی این است گرفته نشده است “.

یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه شیراز اعزام شده است ، هدف ما معرفی پیامبر گرامی اسلام (ص) به مردم جهان از طریق زبان هنر و ادبیات و تولید آثار هنری باشکوه است ، وی گفت: این شورا در انگلیسی ، فارسی ترکی جادویی ، استانبولی ، آلمانی ، فرانسوی و روسی آنها.

وی با بیان اینکه این نشست در دو بخش ادبیات و هنرهای تجسمی برگزار می شود ، افزود: بخش ادبی شامل شعر ، رمان ، داستان کوتاه ، داستان کوتاه و نثر ادبی و بخش هنرهای تجسمی شامل خوشنویسی در مزارع چادر و پیاده روی است. و سوم ، شکسته خواهد شد: میزبان روشن است. خوشنویسی ، پوستر ، هنرهای دیجیتال تایپوگرافی ، عکاسی ، فیلم کوتاه ، ویدیو موسیقی ، نقاشی و تذهیب.

تقوایی به ویژه مبارزات انتخاباتی اخیر Tarquiniences که فکر می کنند این جشنواره به دنبال افزایش قدرت گروه ها و شبکه های مختلف است ، گفت: “در ابتدای این مجمع از مرکز بود که خلاقیت اساتید دانشگاه و به تدریج نهادهای مختلف مانند مجمع ادیان ، مجمع جهانی اهل بیت تشنگی (ع)

جامعه المصطفی (ص) ، سازمان فرهنگ و ارتباطات روم ، وزارت علوم و غیره ، و استان فارس ، بچه ای از رهبر گروه اصلی در استان ، استان ، حرم شهرداری شاهچراغ عطش (ع) ، انواع مطالعات و غیره علاوه بر جلسات با طرفداران.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا