فرهنگ و هنر

آغوش باز امام غریب برای یک شهید

“نسیم افغانی” مجاهدین افغان جسد شهید شده ای را که نام وی اخیراً کشف شده است ، به شهادت رسانده اند. مردان ؛ و با زنگ هشدار در مورد نیروهای تصرف اتحاد جماهیر شوروی سابق در بعضی از مناطق ، با حضور در افغانستان به شهادت رسید.

به گزارش تی تی آنلاین ، پیکر وی در دفاع مقدس هشت سال دفاع مقدس پیدا شد تا به اثبات دیگری همدلی و افغانستان ، ایران از دو ملت تبدیل شود ، اما هنوز هم. مقاومت در برابر اشکال مختلف مجاهدین افغانستان از آن استفاده کرد و تأثیر آن در همه آنها یکسان خواهد بود ، اما پایان آن و در دفاع از جهاد افغانستان ، ایران در اماکن مقدس توسط دفاع ، مقاومت دولت سوریه و جبهه آن.

“نسیم افغانی” مجاهدین افغان جسد شهید شده ای را که نام وی اخیراً توسط کمیته جستجوی کارمندان کل نیروهای مسلح در سراسر کشور کشف شده است. دومینوژنرال باقرزاده سردار محمد ، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ، ​​خانواده شهدای نسیم افغانی ، در حمله شوروی سابق از نیروهای اشغالگر کشته شد.

اخیراً من از جنگ تحمیلی به من گفته شد ، به اتفاق اتحاد با شهادت نسیم ، وقتی همه خانواده های افغانی خود در این تلاش یک شهید باشند ، بر پیشانی های شهادت قرار می گیرد. نسیم افغانی مطابق با نوع خود شهید بود و هنوز هم بدون فرم.

پیکر خاکبرداری شهید حتی خوشحال شد. در حین تحقیق و تفحص از شهدای دفاع به درخواست یکی از بازرسان ، در غیر این صورت در این منطقه شاهد شهدا خواهیم بود. خراسان منطقه عملیاتی والفجر (fakku) من را شناسایی و مورد بررسی قرار داد.

نسیم افغانی در زمان شهادت خود عضو “تیپ 3” ، “3-یارد” ، “سیف الله FLAG” و “تیپ امام جواد تشنگی (ع)” ، “لشکر 5 نصر” خراسان بود که رئیس آن بود. گردان جواد آخوندی از شهادت. پیکر مطهر آخوندی هنوز مفقود شد. FLAG نسیم افغانی و جانشین آن زمان ، به درجه رفیع شهادت و شهادت سید محمود هاشمی بود.

رهبر این دفاع ، مجاهدین خالص افغان “به صورت رایگان” است.

مراسم وداع و پیکر مطهر شهید “نسیم افغانی” عصر روز 29 مارس ، سنگ های مرمر به وفور تشنگی امام رضا (ع) از ساعت 18 تا 19:30 برگزار می شود.

این برنامه ها باید رعایت شود تا سلامت پروتکل ها با فاصله اندکی از حضور پناهگاه ، امام خمینی (ره) و خادمانش حفظ شود و منووار رضوی افغان در حال دفاع بود ، اما به هرحال پناهگاه خانواده های شهدا ، در صحن معبد مقدس رضوی قرار دارد.

پیکر مدفون در شهدای بزرگوار ، سنگ مرمر به وفور از تشنگی امام علی بن موسی الرضا (ع) ، به دستور مقام معظم رهبری.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا