عمومی

آفت پرخطر در استان بوشهر/ «تارتن» ۹۰ درصد نخیلات را تهدید می‌کند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاري آمند – گروه استاني – امپراطور محمد غلام حسینی؛ استان بوشهر بیش از 5/5 میلیون نخل و قطب زمین در نظر گرفته می شود و او را که 13٪ از کشور را صادر می کند ، نخل می کند.

با این حال ، مشکلات کشاورزان و چالش های مختلف در سال ، در این مسابقه با سرعت زیاد و سود کمی.

یکی از مهمترین چالشها در زمینه مشکلات فروش و نخل؛ و به این ترتیب که از طریق آژانس کاری مردم و بدون هیچ زحمتی ، بارهای بیشتر به درد کشاورزان می رسد که یک سال برای تولید نخل وقت صرف کرده اند.

چالش های بیشتری در کف کشاورز وجود دارد و مشکلاتی از قبیل کمبود آب ، کمبود سموم دفع آفات و کود ، بالا آمدن کف دست ، نیروی کار ، هزینه های مختلف برای عملیات مختلف ، اما نباید فراموش شود. ، و دیگران قادر به

یکی از مشکلاتی که تصرف کرده است نخل ها تولید و تقویت فرمانده از دست دادن کوچک نخل ها زیرا در استان بوشهر بوشهر درختان بزرگ مزرعه به درخت خرما عادت کرده است.

تهویه مطبوع فرمانده می شود

مدیر حفاظت گیاهان استان بوشهر در گفتگو با آنلاین اظهار داشت: به دلیل کاهش رطوبت نسبی در ابتدای فصل گرما و وجود ریزگردها و وزش باد گرم و خشک ، شرایط لازم برای فعالیت ، افزایش تولید و آسیب نخل ها موجود در حومه شهر.

احمد سبحان گفت که استان بوشهر ، حدود 34000 هکتار از باغات ارقام مختلفی می دهد. اگر به جنگ بروید بیش از 90٪ از فعالان و باغات Tartan و Rab دقیقه از کیفیت و مقدار مقدار خسارت به کار ارسال می شود ممکن است یکسان باشد.

آفت پر خطر در استان بوشهر / '90٪ درختان خرما را تهدید می کند

وی افزود: دشتستان ، تنگستان ، داش: جم ، بوشهر گناوه شهرهایی وجود دارد و شهرها بیشتر از روز و تولید در استان ، بین تابستان هستند و آن را با کبکاب ، زاهدی ، شهاب ، شکر ، خاص؛ برحی و گنتار این است.

کشاورزی این گیاهان را برای محافظت از راننده در استان بوشهر تحویل داد ، بخصوص در دقیقه حداکثر تلاش فرمانده.

فرمانده در اثر فصل و کمیت و کیفیت

و “این شدت کمتری دارد ، میوه حاصل از خشک شدن سطح برگها و میوه ها ، آب میوه ، گناه ، تولید میوه ، پوست باعث خشک شدن آنها می شود ، در صورت ادامه آسیب ، و عظمت و بسیاری از ارزش غذایی آن کاهش می یابد. “

گفته شده است که سبحان اگر عملیات گرد و خاکی باشد رشته های فاصله زیادی ایجاد می شود! چه گفته می شود شاخه ای از آنجا شاخه ای از بالا دارد ، جایی که تخم مرغ ها را در آن ذخیره می کند.

وی گفت: “من تاریخ شروع فعالیت کنه تارتان را به دما ، رطوبت نسبی و وزش بادهای موسمی گرم بستگی دارم و می توان دما ، رطوبت ، بررسی استفاده از خوشه ها و استفاده از زمان دقیق عملکرد این آفت را تعیین کرد.”

گفته شده است ، و از جمله این كه یك فرماندار استان بوشهر ، كنترل بسیاری از محافظت از گیاه را در مقابل عمل بازگشت انجام می دهد ، اسپری توصیه نمی شود.

آفت پر خطر در استان بوشهر / '90٪ درختان خرما را تهدید می کند

وی افزود: ما به كنترل نیاز داریم ، به محض اینكه هوا به داخل پرده چوبی تبدیل می شود و به صورت خوشه درآمده ، فن می تواند سم كش كشی های خاصی باشد. پیروکسی فوت کرد (همه دیدند) بروموپروپیلات (نورون ها) هگزی تیازوکس (نیسورون) اسپیرودیکلوفن (envida) یا به عنوان یک تحلیل کلی فن پروپاترین (دانیتل) آبامکتین (ورتیمک)، یا دیازینون با مشورت کارشناسان

شما باید دفعات سموم دفع آفات را حفظ کنید

سبحان اظهار داشت: به دلیل وجود تارتان در یک دقیقه تقسیم ، برای جلوگیری از وقوع پدیده مقاومت ، برای دقیقه کنترل صحیح کنترل ، حفظ چرخش و استفاده از سموم دفع آفات بسیار مهم است.

وی اظهار داشت: به عنوان كنترل كننده هاي خشك و خشك ، از محيط مرطوب و آبياري و اينكه آيا مديريت به هيچ وجه بر روي زمينه و شدت آسيب كنه پيشگيري مي شود جلوگيري خواهد شد.

این کارخانه برای حفاظت از مدیر جهاد کشاورزی استان بوشهر تأکید کرد: در اینجا نهرها ، آبیاری و مدیریت کنترل علف های هرز تأثیر بسزایی در کاهش آسیب کنه ها دارد.

وی افزود: “به دلیل فقیر بودن ، زیرا تعداد زیادی نسل در سال وجود دارد ، این یک مقاومت ضعیف در برابر سموم است ، بنابراین برای جلوگیری از استفاده از تنها یک نوع سم در هوا نیازی به شما نیست که فرکانس سموم “

مدیر حفاظت گیاهان بوشهر تأکید کرد: کشاورزان برای جلوگیری از شروع فعالیت آفات شروع به سمپاشی می کنند ، زیرا علاوه بر هزینه بر بودن ، منجر به آلودگی محیط زیست نمی شود و لزوماً تأثیری نخواهد داشت.

آفت پر خطر در استان بوشهر / '90٪ درختان خرما را تهدید می کند

برای تهیه سموم مورد نیاز است

کمپین ارائه رئیس کنفرانس سازمان کشاورزی بوشهر آمند ، اطمینان حاصل کنید که آفات نخل ها تلاش های گسترده ای انجام شده است و آنها در این مکان نیاز به کمک دارند.

این ماهومت طاق منوچهری اضافه شده است: “کنه ها در فرقه ناسازگار که به نظر می رسد باغبان است ، برای جنگیدن مشترک است ، اما سازمان کشاورزی رایگان استان بوشهر ، او هر ساله از اثر سموم دفع آفات تمجید می کند تا تنوع ایجاد کند نویسنده” بازرگانان سموم دفع آفات به اندازه کافی سموم را به طور م fromثر در هوا ، درون سبد سموم و کنترل آفات و ثروتمندان تأمین می کنند ، که حتی به عنوان پدیده مقاومت در برابر آنها نیست.

و دوباره: “باغبانان باتجربه و اکنون ، و همیشه ، مراقبت شبکه نخواهند بود و به کشاورزان مشاوره تخصصی می دهند”

سازمان جهاد کشاورزی در استان بوشهر افزود: باغداران عزیز با مشاوره با کارشناسان کشاورزی توصیه می شود نوع سموم ، میزان مصرف بهینه و زمان مناسب برای پایان سمپاش را انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا