فرهنگ و هنر

آقایان این کاره نیستند، رسانه شوخی نیست!

قاضی گفت: “و بسیاری از مردان در حال پخش صدا بودند که حتی از سریال های ماه رمضان چیزی نمی دانند.” “برخی از کسانی که در چنین حوادثی قرار دارند نباید اتفاق بیفتند.” رسانه شوخی نیست. او بازیگر فیلم ، کارگردان و تهیه کننده مهارت و شخصیت است. ای انسان ، هیچ دلیلی وجود ندارد که فاجعه مجبور نشود.

تقا فرمانده محمد فهیم ، بنشینید و قاضی به دلیل تی تی آنلاین از عملکرد سریال های تلویزیونی ماه رمضان و دیگر سمینارها مورد انتقاد قرار گیرد. ما نتایج امسال را دیدیم. وقتی فضای اکشن مطابق درخواست تجدیدنظر انجام شود ، این نیست که متناسب با پروتئین و یک سری از ماه رمضان باشد ، تماشاگران بیکار قبل از تلویزیون کمی بایستند. ما آن را انجام می دهیم بنابراین در مورد آنچه شر بود به وجود می آید. بسیاری از افراد این سریال را ندیده اند یا نه.

ظرفیت کسانی که در یک تلویزیون دیگر می شنوند و بخشی از آنها خوب است ، زیرا او گفت که او را از سقوط باز دارد. هرکسی که برای این مناسبت بیش از یک سال توجه کرده است ، همانطور که در تقویم کار می کرد و اتاق را می داد ، تلویزیون موفق تر بود. اکنون می بینیم که سریال iFilm سالهای گذشته که با وضعیت شبکه نیز پخش می شد. به نظر می رسد که چند سال گذشته ، من تقویم را الک کرده ام لازم است که تمام کارهایی که شما خیلی جدی نمی کنید در تلویزیون بگیرید و یک برابر پخش های او ، او دم است.

فهیم افزود: “جشنواره ماه رمضان کشور کوچکی را در وسط داوران که مردم بودند” در ذهن داشته باشیم. بدون کم کردن سرعت ، سیستم Sada به یک جشنواره در 80 میلیون هیئت داوران و در پایان ماه رمضان ، نتایج اعلام شده توسط مردم ، اما آنها به جشنواره باختند ، اما آنها به جشنواره باختند ، اما اکنون مردم نمی خواهند درباره وسط این سریال صحبت کنند.

وی گفت: “چقدر اهمیت حیاتی رسانه ها در جهان وجود دارد ،” گرایش به این فکر دارد که اگر آنتن وقتی تلویزیون به اندازه کافی کامل است ، عدم مدیریت اجتماعی در این زمینه شکل می گیرد. ” همین امر در جهان نیز صادق است. دلیلی که چرا آنها آن را وسیله ای برای اداره می نامند در محل استماع است اما بین رئیس رئیس گم شده است. یک جهت پویا و مدیریتی مهم است که واسطه به دلیل کاهش در مخاطب دچار تغییراتی شود. به همین دلیل ما بر دنیای رسانه حاکم بودیم.

فهیم با تأکید بر لزوم تحقیقات جدی در مورد اوضاع ، اظهار داشت: ما عقب نشینی کردیم که به واسطه آن نویسنده این موضوع را بسیار جدی اعلام کرد. همانطور که در ماه رمضان حکم به جای برخی از کسانی که نشسته اند باید ماه چک ماه رمضان پخش شود. برخی از سلسله اقدامات ضد فرهنگی ، و برای آن بودجه است. و چرا باید به بودجه نیاز داشته باشم به همان میزان محصول بازخورد است.

وی گفت: ما مناسبت های ملی و مذهبی زیادی داریم و هر فرصتی کالاهای مهمی است. مردم بیشتر به جایی علاقه دارند که می خواهند ثروت و قدرت خود را برای امتحان کردن افزایش دهند.

وی گفت: “در شهادت دو یا سه تأثیرگذار به دست آمده باید همیشه از تلویزیون پخش شود.” اگر این کار در بخش مدیریت شبکه انجام نشود ، بدتر خواهید شد. “ما مخالف هستیم که همیشه به عنوان تلاش برای موضوعات جهانی ، در افق آینده به سمت مشکلات بیشتر حرکت می کنیم. ما باید بتوانیم به یک رقابت داخلی خوب در خارج از کشور دست پیدا کنیم که با تلاش های خود روبرو هستیم. مردم اکنون انتخاب زیادی دارند. ما نباید شکست بخوریم. همیشه باید حداقل یک داشته باشیم و شما هم خوب بودید و هم بهترین سریال در هوا. وقتی از بین می رود یا یک اروس دوم دونک روی پخش سریال ها تأثیر می گذارد ، آنتنوم به این معنی است که همه بدی های مردان را در میان آنها تشبیه می کند.

زیر زمین را ببینید

در پایان ، به عنوان مثال ، فهیم در مورد سریال ‘زیرکاکی اظهار داشت که به نظر می رسید دموکراتیک تر از سری دیگر ماه رمضان امسال است ، که به خوبی انجام شده است ، و Fariborz Parichehr و Kaveh.

در اولین سریال ، نمی توانید به شکلی از بدن و جمجمه ژاپن جمشید ایستاده باشید ، اما با درجاتی که به دست آمد ، آنچه در قالب است و کم کم است ، دریافت نکرده است.
ما می خواهیم جایی باشیم که شوخی باشد ، این که به معنای فیلم در قالب خلیج فارس نیست ، تا سینما ممکن است بماند ، که ناقصی است به خاطر مصیبت در سینما هستند و سطحی و سطحی و نویسندگان کمدی جشنواره ها ، معمولاً اینگونه است. در تلویزیون با دقت. تحقیر ، تحقیر زن ، کودک و ویژگی های فیلم اول فارسی بود.

قواعد تأکید شده ، “زیرزمینی” از نظر شکل ، ساختار قابل قبول نبود. پاسخ کوتاه این است که کار ، یا عالی بودن ، تمایز چیست؟ اما سرگرم کننده بود سرگرمی زیادی دارد ، اما به اندازه کافی خوب نیست. پایان سرگرمی آمد. وی ادامه داد: “ارائه بعدی در اینترنت آنلاین امکان پذیر نیست ، اما این فاصله با فیلم فارسی که تبدیل به یک سریال است ، فاصله دارد.”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا