عمومی

آقای حسن عباسی! شهید رضایی مجد هم فوتبالیست بود

حسن عباسی که خود را تحلیلگر و عالم سیاسی می داند، علیه بازیکنان بی ادب و توهین کننده مصاحبه کرد و گفت این گروه اجتماعی اصلاح نشده است! توهین فوتبالیست ها به حسن عباسی را ببینید: اگر دین داشتند زیر و رو نمی شدند

حال سوال این است که افراد چگونه می توانند بر اساس شغل خود تصمیم بگیرند که آیا صلاحیت دارند یا نه؟

ملاک های مصلح اجتماعی چیست و چگونه می توان نتیجه گرفت که این افراد اصلاح طلب نیستند؟ در هر صنف و حرفه ای خوب و بد وجود دارد. در همین تور افرادی مانند علی دایی را داریم که نام ایران را در عرصه جهانی زنده کرده و بارها با حرکات دوستانه به مردم کمک کرده است. یا محمد انصاری را داریم که استعداد و استعدادش زبانزد است.

انگار شهید «مهدی رضایی ماجد» را فراموش کرد که می گوید ما در بین بازیکنان شهید نداشته ایم و لیاقت شهادت را نداشته ایم.. «کریم باوی» را فراموش کنید که در پایان دوران فوتبالش به صورت انفرادی برای کشورش جنگید و همچنان در جبهه با عواقب آن دست و پنجه نرم می کند و در این سال ها با بیماری اش دچار مشکلات زیادی شده است. چه گروهی از مردم مستحق شهادت هستند یا نه؟

خود حسن عباسی که به بازیکنان هجومی می پردازد، هر سال یک حرکت مثبت انجام داده و کجا به مردم کمک کرده است؟ او تقریباً همه چیز را نظر می دهد، اما هنوز هیچ کس نمی داند مهارت او چیست.

شهید مهدی ماجد رضایی سرپرست تیم ملی جوانان ایران

258 251

دکمه بازگشت به بالا