عمومی

آقای وزیر اعتراض کردیم کسی توجه نکرد

من به عنوان یک معلم دانشگاه که بیش از نیم قرن را صرف آموزش و پژوهش کردم، به تعطیلی مدارس در دوران کرونا اعتراض کردم. حتی بالاتر از میزان او که کمترین حقیقت کمی است! اگر حق به قانون می رسید نیازی به این بحث ها نبود!

اولاً طبق روال من آیا باید با دستور وزیر آموزش و پرورش از همین پیام محافظت شود؟

نوری: 3 سال است مدارس تعطیل شده و حتی یک نفر هم اعتراض نکرده است/ با اولیای دانش آموزان رابطه نزدیک نداریم

وزیر آموزش و پرورش: سه سال است که مدارس ما تعطیل است، اما حتی یک نفر اعتراض نکرده است که دانش‌آموزان مشکل خلاء آموزشی را در بعد روانی و جامعه‌شناختی می‌بینند، زیرا آخرین تعطیلی مدارس سایر جوامع شش ماهه بوده است. نظام قوانین واقعاً سعی در تعطیلی مدارس و دانشگاه ها دارد.

و در این انجیل سه چیز قبر را نام برد.

الف- بند در عصر کرونا، «دانش آموزان مشکل شکاف تحصیلی را در بعد روانی و جامعه شناختی می یابند». با عرض پوزش، این یک داستان در مورد کلمات است که به طور تصادفی کلمات “روانی” و “جامعه شناختی” را با هم اشتباه گرفته اند! این نوع کلمات به معلم متخصص می گوید که دانش آموز تکالیفش را انجام نمی دهد و فقط با کلماتی که معنی ندارد، معلم را از موضوع اصلی منحرف می کند و نمره صفر است؟ این مشکل روند آموزش، تحقیق، آموزش و توسعه اجتماعی را مختل می کند. مراقب مقالات بیشتر در مورد این یادداشت مهم نویسنده از ابتدای تاج و مدارس در انتهای این مقاله باشید!

ب- همچنین در مقالات نویسنده توجه داشته باشید که ما فقط منابع طبیعی مانند نفت و نیروی انسانی آموزش دیده داریم و بقیه تولیدات ما اصلاً با این دو قابل مقایسه نیست. قسمت اول را بلاعوض با توافقات جراحات فروختیم و به صورت خام فروختیم و قسمت دوم را همانطور که بارها در این مطالب ذکر کردم اگر ببازیم معتاد هلاک می شویم، یعنی هیچ چیز دیگر. برای ساختن ما بله، بهترین منابع ما به صورت رایگان، حتی با دعا و آرزوی این کودکان فوق العاده، پیشنهاد سطح اول کودکان، دریافت زیر! دکتری معادل فوق! می روند و در وهله اول سال ها برای فوق لیسانس می گذارند اما بعد از مدت ها شاید به جایی برسند؟ این موضوع اکنون در کلاس هفتم و هشتم مطرح است. آیا سطوح بالاتر تصمیم به مهاجرت گرفته اند؟ خوب، وزیر مدی! چرا اینطور است؟ بالاخره هر کشوری دوست دارد نیروی انسانی کشورهای دیگر را جذب کند: مشکل آنهاست یا ما؟

پ- نمی دانم وثیقه یعنی چه؟ فشرده یعنی محکم و مستند، پس اگر این «ضمانت» را داشتیم چه می شد!

خلاصه اینکه به نظر می رسد زمان زیادی را تلف کرده ایم و آنچه را که از دست داده ایم دانسته یا ندانسته باید نصیحت آگاه ترین افراد را داشته باشیم تا در این امور استفاده کنیم.

به محبت؛

فصل های نویسنده در مورد کلاس های درس مجازی:

مقاله اول

مقاله دوم

مقاله سوم

مقاله چهارم

مقاله پنجم

6565

دکمه بازگشت به بالا