بین الملل

آلمان درباره اینستکس اعتراف کرد

به گزارش دویچه وله در پاسخ به س aboutالی درباره امید نوری پور ، زمانی که عضوی از پارلمان آلمان بود ، وزارت امور خارجه آلمان گفت سازوکار اتحادیه اروپا برای تجارت مالی Instax Iran در حالی که دو سال بی اثر بود. فقط از طریق مبادله انجام می شود.

پس از خروج کانال مالی بورخا و اینستکس آمریکا در ژانویه 2019 در فرانسه ، آلمان و انگلیس ایجاد شد ، با وجود تحریم های محدود تجاری بر علیه ایران ، با وجود ایالات متحده ، با تحریم های محدود تجاری علیه ایران.

با این حال ، خوشبختانه از آن استفاده شده است ، و تنها 14 ماه پس از تأسیس آن ، ایران ، اروپا و موفق به اولین تجارت و تجارت و Instax مالی خود شدند. مبادله اقلام محموله های پزشکی صادر شده به اروپا ، ایران.

به دلیل امید نوری پور ، یک مقام وزارت امور خارجه آلمان ادعا کرد که جمهوری اسلامی ایران برای گزارش گزارش شده یکشنبه (17 ژانویه) از خبرگزاری آلمان Deutsche Welle Instex است.

با توجه به راه اندازی رسمی Instex آلمان ، اما تعداد شرکت های اروپایی که در آن بیان شده اند ، از طریق اقدام Instex وارد می شوند.

لندرتزه ادامه داد كه این امر به تحقق هنر ، “و اغلب اوقات عوامل زیادی بستگی دارد” و ایران را به غرب و میزان آن اعلام كرد.

به گزارش آژانس خبری آلمان ، امید نوری پور متهم به نادیده گرفتن نجات دولت برج آلمان و اظهار داشت كه دولت باید زودتر اقدام می كرد تا جلوی محكم تری را در گذشته بگیرد ، اما همچنین ترامپ از كشورهای اروپایی و خرابكاری در توافق هسته ای اقدام می كرد.

نماینده پارلمان آلمان از ایران هسته ای ، که برای نجات یک معامله “دشوار” در شرایط فعلی فراخوانده شد ، و انتصاب جدید در تهران به رئیس جمهور ایالات متحده داد.

(311) 311

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا