بین الملل

آماده‌باش مهران برای میزبانی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاه برای خادمی عزاداران

به گزارش خبرنگار استانی آنا، بهروز ناصری ایلا، معاون دانشگاه های اسلامی استان آزاد ایلا از زیرساخت های مرکز مهران دانشگاه آزاد اسلامی از جمله پارکینگ دانشگاه به مساحت 15 هکتار با امکانات بازدید کرد. هزاران وسیله نقلیه در روز اربعینمهمانزیبیر که در حال ساخت مهمانسرای مرکز مهران و دیدار با اعضای هیات علمی و کارکنان است و در هیچ نقطه ای در ترمینال مهران وجود ندارد، بر ضرورت ارتقای امکانات آکادمی اسلامی ایلا آزاد برای خدمت رسانی به زائران تاکید کرد. مخصوصا در ایام اربعین

مهران آماده میزبانی از تسهیلات سفر اربعین/بسیج برای خدمت رسانی به عزاداران دانشگاه است

وی در دیدار با امام جمعه و مهران رهبر نیز گفت: کربلا در ایام اربعین ایلا و مهران به عنوان دروازه آستان های بلند ایران زمین یک میلیون عاشق و صد هزار عاشق و عاشق در لشکر خود دارد. در این راستا دانشگاه آزاد ایلام اسلام در تمامی دانشکده های شما خدمت رسانی می کند.

رئیس دانشگاه آزاد استان ایلاما تصریح کرد: در ماموریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی باید مشکلات استان ایلام در دستور کار این دانشگاه قرار گیرد و با عنایت زمانه استاندار محترم حل شود. ایلا و سایر ادارات و ادارات. نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه استان پررنگ تر خواهد بود.

مهران آماده میزبانی از تسهیلات سفر اربعین/بسیج برای خدمت رسانی به عزاداران دانشگاه است

ناصری خاطرنشان کرد: خدمت برای خارجیان امام حسین (علیه السلام) در ایام اربعین بزرگترین افتخار برای دانشگاه آزاد اسلامی است و دانشگاه آزاد اسلامی بر روی نگاه عمیق و تازه دکتر دکتر کار خواهد کرد. طهرانچی.

آزاد با بیان اینکه اسلام رادیکال در ایام خود با سایر سازمان ها و تشکل های انقلابی در خدمت مردم اربعین همراه خواهد بود، ادامه داد: تاکید کرد: دانشگاه تهرانچی در روز انقلاب حضور پررنگی در نظام اربعین دارد. برای حل مشکل در استان ایلا.

سرپرست استان اسلامی دانشگاه آزاد ایلا تصریح کرد: اربعین موجب ارتقای وضعیت معنوی و توسعه این استان می شود و مردم ایلا همچون گذشته میزبان شایسته ای از زائران خواهند بود.

امام جمعه مهران نیز در این دیدار اظهار داشت: دکتر. انقلاب مدیریت طهرانچی منجر به تبدیل و ایجاد دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی شد.

حجت الاسلام عبدالله امینی گفت: اربعین لبه نظام است و در این ایام جمعیت 20 هزار نفری مهران و هزاران زائر در حالی که همه پای کار خواهند آمد و مردم ایلا و مهران امسال حماسه خواهند شد. اربعین.

وی بیان می کند: یقین دارم که مدیریت جهادی و انقلابی دانشگاه طهرانچی و آزاد اسلامی هم استانی ایلا در اربعین خواهند بود.

مهران آماده میزبانی از تسهیلات سفر اربعین/بسیج برای خدمت رسانی به عزاداران دانشگاه است

زیرساخت های شهرستان مهران با حضور یک میلیون بازدیدکننده تکمیل شد

فرماندار مهران نیز گفت: از تلاش های صورت گرفته تاکنون دو جلسه در ستاد اربعین مهران برگزار شده و مسئولان استان به ویژه رئیس ایلا بر امور نظارت دارند و امسال نیز با توجه به تعداد زائران، هر دو خدمت انجام خواهد شد. بهتر باشد و خدمات بیشتری ارائه شود.”

علی عباس شفیعی افزود: مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان مهران ایلا مشغول به کار است و با ارسال منابع برای خدمت رسانی به عنوان بازدیدکننده، انتظار همکاری از سوی موسسه آزاد اسلامی و استان را دارد.

وی گفت: زمینه لازم برای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه در راستای کمک به توسعه و پژوهش جامعه علمی و دانشمندان در حال آماده شدن است.

فرماندار مهران گفت: توسعه استان ایلا بدون حضور مراکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه های اسلامی مانند دانشگاه های آزاد انقلابی بهتر است و باید در هر فعالیت، فعالیت علمی و فرهنگی تعریف شود.

پایان گزارش/4078/

دکمه بازگشت به بالا