حوادث

آمادگی پلیس ایران برای انتقال تجربیات به عراق/ تاکید بر تسهیل تردد زائران اربعین

رئیس آموزش و پرورش تفاهم نامه ای را در خصوص لزوم تسهیل در تردد پلیس ایران و عراق از دو کشور و ارتقای امنیت تجارت خارجی حسینی را مهم دانست.

به گزارش تی تی آنلاینسردار حسین اشتری در دیدار با عثمان الغانیمی وزیر کشور عراق بر اهمیت دیدار و همکاری برای تسریع در آژانس مسافرتی اربعین حسینی تاکید کرد. وی گفت: امروز فرماندهی انتظامی جمهوری ایران در ایران تجربه راهبردی در بخش‌های مختلف دارد و از این رو پلیس ایران آمادگی کامل دارد تا تجربیات، منابع و منابع خود را به مقامات عراقی منتقل کند.

جوامع مذهبی و فرهنگی ایران و عراق به صراحت تعمیق روابط ملت و نظام دو ملت را اعلام کرده اند.

استاندار جمهوری اسلامی ایران همچنین بر لزوم درک مناسبات پلیس ایران و پلیس عراق برای تسهیل سفر اتباع خارجی دو کشور به منظور تامین امنیت تاکید کرد. حسینی عجیب و غریب.

به گزارش سایت پلیس، بله؛ عثمان الغانیمی وزیر کشور عراق نیز با قدردانی از تلاش های پلیس جمهوری اسلامی ایران برای تحرک تردد زائران گفت: انشالله حضور در اربعین حسینی بهتر از هر زمان دیگری با تصمیم گیری ها خواهد بود.

در این دیدار همچنین دو طرف با معرفی نمایندگان پلیس جمهوری اسلامی ایران و نیروی انتظامی در عراق و پیگیری روند کار و اقدامات مشترک موافقت کردند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا