حوادث

آمادگی پلیس برای همکاری و تعامل همه جانبه در مقابله با شیوع ویروس کرونا

رهبر ناجا با اعلام آمادگی کامل از روابط عمومی با سایر آژانس ها در زمینه راه های مقابله با سروون ویروس سر و صدا خبر داد و گفت: “با کمک رسانه های جمعی و اطلاع رسانی به موقع ، مشکلات پیشگیری می شود و می توان مردم را ترغیب کرد که از این امر رعایت کنند. پروتکل های ایمنی. ” کرد

به گزارش تی تی آنلاین ، اینجا در یک کنفرانس ویدئویی در جلسه صبحگاهی امام رضا (ع) ، مرکز بهداشت عطش (ع) حتی در زمان فرماندهان وسوسه ، روسا و نمایندگان نیروهای مسلح و وزارت بهداشت برگزار شد.

سردار “حسین حسین اشتری در این نشست ضمن تشکر از اقدامات ملی of کورونا ، به ویژه با همکاری متقابل و دکتر” علیرضا رایزر ‘؛ معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: تشکیل تیم های پلیس یکپارچه نمایندگان وزارت بهداشت برای نظارت بر کالج ها و مراکز خرید و غیره. این یک اقدام مؤثر برای مقابله با گسترش تاج است ، البته اگر وزارت بهداشت برای افزایش تعداد شرکا تقویت شود.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان باید برای افزایش نیروی تیمهای یکپارچه وزارت بهداشت و رهبر ناجا آمادگی داشته باشند افزود: این موضوع مستلزم شماری از نمایندگان وزارت بهداشت تیم های مجتمع است تا توصیه های تخصصی خود را برای مسئولان اصناف و مراکز ارائه دهند. خرید به چند دلیل پیشنهاد می کند که دو برابر اثر ماموریت ها را بپردازد.

با تشخیص اینکه پیدا شده آن را در مجاورت وزیر بهداشت قرار داده و به نظر دادستان افزوده شده است: “با توجه به اینکه توصیه های جامعه مقاله های آنها را به مردم نشان می دهد وی از افزایش قیمت نمی داند.” این در کارآیی بسیار مؤثر خواهد بود که من این موارد را با نرخ مصوب به مردم ارائه می دهم.

وی با هشدار به مردم با اشاره به اینکه پلیس از پروتکل پیروی می کند ، گفت: به سربازان برای تهیه نیاز به فرد و موارد بهداشتی نیاز است تا این نیازها واقعاً کارآمد باشد. اما با قیمت مصوب

وی با بیان اینکه از انتخابات میان دوره ای با دو موضوع روبرو هستیم و امتحان ورودی نیز می رود ، سردار اشتری اضافه می کند: “پلیس می خواهد کاملاً آمادگی لازم را برای برقراری ارتباط عمیق تر با سایر آژانس ها در زمینه مبارزه با شیوع تاج داشته باشد ، که وسایل ارتباطی نشان داده شده است ، و آنها را نمی دهند. اطلاعات به موقع بیشتری برای پیروی از پروتکل ها و تحریک بهبودی لازم است.

دکتر. “علیرضا بلند” جلسه کنفرانس ویدئویی ، هنگامی که ستاد عمومی با تشکر از سربازان برای عملکرد مؤثر در مدیریت کورو ویروس موسی و گفت که ارتش نگران است ، نقش اصلی را دارد که باید درمان شود. در هفته گذشته 14000 بازدید توسط تیم های این نیروی یکپارچه با نمایندگان وزارت بهداشت مراکز خرید ، مدارس و غیره انجام می شود.

معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه ما باید به سمت قشر گسترده مردم برویم ، اظهار داشت: به دلیل کمبود نیروی متخصص ، باید افراد زیادی را در اختیار داشته باشیم.

این مقام وزارت گفت که این پسر وظیفه دارد اقلام بهداشتی ، به ویژه ماسک های ارزان قیمت را برای این افراد فراهم کند. وی گفت: “با تدریس و کمک به رسانه ها ، به ویژه رادیو و تلویزیون ، مردم نیز می توانند در تولید ایده های شخصی از این طریق کمک کنند.” سزاوار نیست

انتخابات میان مدت ، خاطرنشان کرد: “این انتخابات قرار است در 11 حوزه انتخابیه صرع در 12 سپتامبر سال جاری برگزار شود.”

معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه اگر انتخاب رشته آزمون ورودی و سوالات مشابه مطابق با اصول و پروتکل های بهداشتی برگزار شود ، گفت: تاخیر در خروج از امتحان ورودی با نوعی ترس از حرکت ویروس شکوه و جلال بسیار دور است. .

وی گفت: ضرر جبران ناپذیری بدنی که در آزمون ورودی به سیستم آموزش کشور وجود دارد ضرر جبران ناپذیری نکنید. در چنین روزی ، منتظر مدت طولانی آنها خود را آماده کردند ، همانند ماراتن A نتیجه ای ، یک دونده ، که به هدف رسیده است. معلق شدن در آزمون ورودی باعث خسارت جبران ناپذیری برای داوطلبان خواهد شد.

وی در این جلسه که در قالب یک دفتر ویدئوی کنفرانس مرکز بهداشت امام رضا (ع) ، مرکز بهداشت عطش (ع) برگزار شده ، دوک ستاد نیروهای مسلح در یک فیلم زنده گفت: “این جلسه برای بحث و گفتگو در مورد نیروهای مسلح با همکاری مراقبت های بهداشتی کشور برگزار شد. سیستم. ” این نیروها باید از نزدیک درگیر تاج چالش های جهانی تولید واکسن و همچنین فعالیت های کمیته ملی در برابر شکوه بر ایران و جهان باشند و پیش بینی های علمی تصویری از ماه ها و سال های آینده را باید شکل دهند تا طراحی انجام شود. در این دیدگاه

به گفته خبرنگار جدیدترین خبرگزاری برای دیدار با مصاحبه ویدئویی امام رضا (ع) ، مرکز سلامتی عطش (ع) پیش از فرمانده کل محمد باقریا ، رئیس ستاد کل ارتش نگران است ، سردار “غلامرضا سلیمانی” فصل بسیج یگان واحد مستضعفین ، سردار ” علی عبدالله معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح ، سرتیپ ابوالفضل شکرکی ، معاون رئیس ستاد دفاع توسط تبلیغات فرهنگی ایمان سردار حسین اشتری ، رئیس نیروی انتظامی ، دکتر علیرضا رایزر ، معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و کمیسیون هایی که همچنین آنها خارج از اردوگاه بودند که توسط روسای او را گرفتند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا