ورزش

آمار خیره کننده یک مهاجم/ گلزنی بیشتر از تعداد گل‌های ۱۴ تیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، شاید ، اگر در ابتدای فصل برای تیم در لیگ ، گفت: برتری سیسرو تا ابتدا اعداد کم پیشنهاد را رد کرد و کسانی که حاضر به رفتن نبودند ، هیچ مهاجمی در سه مرحله مدعیان در یک مسابقه گل زدند. با این حال ، این یک موتور گلزنی نیست فقط در هفته های اول لیگ برتر استفاده می شود یک رویا برای یک مهاجم است زیرا آنها برای تیم های خود رقابت می کنند.

سیسرو وقتی فوتبال در همان سال منشو ایرانی پیکان معرفی شد حضور او درد عملیاتی دلیل این امر نیز این بود که عملکرد باورنکردنی باورنکردنی توجه این باید برای او اعمال شود تا به رقابت برگردد.

ریشه این دو سرخ پوشش بنابراین آنها به دشت رفتند: و اولین ، با این حال ، عملکرد خوبی از تیم در بار دوم وجود ندارد ، و انتظارات زمان را برآورده نمی کند ، و این در حلق ، از سفیدپوست سرریز شده ، که آغازگر است ، حضور او به بدتر است.

جدایی از مبدا به بحث و جدال کامل برمی گردد سرو با صدای آزادی همراه است. اما در همان زمان ، سراشیبی آبی ، یک مانشو پوشش تهران فقط یک بار موفق به گلزنی شد. منبع در استقلال مداوم او با خود ، او از ضعف شما خودداری می کند ، اما علاوه بر این ، لیگ برتر هنوز کار نمی کند ، و بنابراین سفر وی ایران را ترک کرد و به عجمان پیوست.

منبع در عجمان ، ضعیف ترین عملکرد پس از نیم فصل و می تواند در این لیگ جدید به دلیل ناکامی تیمی حضور داشته باشد. برتری به به آسم گل گهر پیوست زنده ماندن چگونه مبارزه کنیم.

وقتی منشو گل گهر در نیمه اول وقت دو گل به ثمر رساند ، این یک نتیجه خوب برای انتقادات است. با این وجود قلعه ، New-E ، سرمربی جدید گل گهر ، طبق توافق ، بازیکن از آن استفاده می کند.

منبع اما وقتی او در بیستم چهره جدیدی را آغاز کرد و نوع کاملاً متفاوتی از فوتبال را ارائه داد. “منبع» ی در هر مشاجره ، آن به ماشین جدیدی تبدیل شده است ، همانطور که مهاجم تیم لیگ برتری مانند داشتن یک رویا ، داشتن یک رویا. منبع او در گل گهر از همه آنها امتیاز گرفته است. و هنگامی که او چهل ذراع بود ، برای سر در داخل موریس اورنا مدتی در سمت راست بود ، و بدهی مجازات به خودی خود خارج از اهداف یک مکان است.

قاتل ، بالاترین گل در لیگ برتر نیجریه با گلزنی 9 جدول سوالات من در گل گهر تا پایان هفته هشتم است ، چند مورد پیشنهاد شده و همچنین بیش از تعداد کمی بازی است. اما این واقعیت است که ارزش خود را از این دو برابر او می گوید ، در بیستمین امتیاز فقر برای لیگ. 9 بار برخاسته از منشو بر شما غلبه نکرد ، وقتی به پایان هفته هشتم می رسیم ، منشو تیم مگر در صورت مناسب بودن (گل گهر) ، بیشتر در منشو سپاهان وجود دارد ، که در این تیم مشخص شده است (11 گل). بازیکنان صنعت نفت آبادان نیز در این فصل 9 بار (اولین مسابقه از نظر تعداد گل) گلزنی کردند ، این تیم را به ثمر رسانده اند و بسیاری اهداف دیگر مانند مهاجم 31 ساله را به ثمر رسانده اند.

حاضر بیش از 13 تیم ، تیم پیشنهاد دادند که به تنهایی ، که نامش منشو در لیگ برتر گل نزده است ، این تعداد زوج است به تعداد گلهایی که لباسش پاره شده ، توسط بازیکن به ثمر رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا