فرهنگ و هنر

آیا “سینما و تئاتر” دوباره گوشت قربانی کرونا می شوند؟

به گزارش تی تی آنلاین ، کمتر از یک هفته به آغاز فیلم فجر ، تئاتر و ورزش باقی مانده است ، اما هنوز هم افراد زیادی در تماشای عدم اطمینان ارزیابی می شوند.

امسال نیرو درست نیست ، زمانی که بازار با توجه به ملاحظات دست ارمیا جشن می گیرد ، جشن ها و در کارهای جوایز رونق می گیرد و فجر تا به امروز ، حضور تماشاگران بزرگ بود ، و از بازی در صحنه سینما خارج شده است ، و تمام عواقب احتمالی آن در این یا دیگری.

وقتی دو محرک جشنواره های فیلم فجر ادعا کردند که جلسات آنها ، مدیران وزارت بهداشت ، به صورت شفاهی ، مجاز به برگزاری جشنواره هایشان به صورت محدود با حضور مخاطبان هستند ، اما به گفته تی تی آنلاین ، هنوز هیچ اطلاعیه عمومی اعلام نشده است. . وقتی نامه در ستاد ملی تاج وزارت بهداشت یا مشارکت مخاطبان در این دو ورزش نباشد.

این یک مطالعه کاملاً جدید است ، مجریان تعطیلات مبارک ثروت تهران شناخته می شوند که به عنوان خاکستری شناخته می شوند ، بنابراین در تاج تئاتر سینما شایع است ، که سومین تجارت پروتکل های کوچک است. ادامه هید.

با این حال ، آنها یک طراحی دارند ، به منظور گرفتن چراغ سبز تشویق می شود که جشنواره را در روزهای جشن و از نظر جسمی برگزار کند. اعلامیه توافق کیانوش جهانپور و سخنگوی پیشین وزارت بهداشت ، در یک نشست مشترک با مسئولان جشنواره فیلم و منبع قدرت در آنها است.

گرچه ممکن است چند روز پیش باشد ، بسیاری از عناوین خبری از آمدن تاج پادشاهی انگلستان منتشر شده است ، اما مدیران فرهنگ ، با این حال ، خوشحال بودند که در آن وضعیت برای مدت کوتاهی پس از آن به زرد داده شد باید در تهران برگزار شود ، و جشن افتخار قوطی را برگزار کرد؟

با این حال ، علیرغم این ملاحظات ، نه تنها برای ایالت مهم است و از بسیاری از تئاترهای ورزشی که هنوز در انتظار هستند.

کمتر از یک هفته مانده به جشنواره تئاتر فجر ، اعلامیه اخیر حضور نمایندگان رسانه ها ، نمایندگان بهداشت به نمایندگان رسانه ها گفتند (از نظر بیماری عروق کرونا قلب) و با کمک کد کشور خود گرفته شده اند ، اما هنوز روشن است. این جشن از محل شنوایی بود ، نمی خواهد پرسید که چگونه دیگران برای ایمنی خود. تی تی آنلاین طبق پیگیری های غیررسمی ، مخاطبان اطلاعات ارجاع شده به بلیط جشن به وزارت بهداشت را درک کردند ، بنابراین سرویس می تواند ممیزی ایمنی را اطلاع دهد ، اما هنوز وضعیت فروش بلیط جشنواره اعلام نشده است. از طرف دیگر ، مشخص نیست که چگونه باید کاری را که در بلیط خریداری شده است انجام دهید ، همانطور که او وارد سالن داوری می شود و در یک کد ملی ثبت نام می کند. این بدان معنی است که شخصی که بلیط بلیط خود را به شخص دیگری یا شخص دیگری خریداری و خریداری کرده است. هیچ سوالی وجود ندارد ، به خودی خود یک تحقق خواهد بود ، این کشوری است که نشانه ای از آنها به تماشاگران وارد سالن قضاوت است ، او بررسی کرد؟!

در جشنواره فیلم به وضعیت مشابه نزدیک است. هنگامی که وی به هموطنان خود گفت که سینماهای جشنواره از اندازه کوچکی برخوردار خواهند بود ، مدیر بخش استانی جشنواره و جزئیات محبوب نمایش آن هنوز آن را اعلام نکرده است.

از طرف دیگر ، این مسئله جدی وجود دارد که چگونه وزارت بهداشت ، با تمام مشکلات خود ، از هر شش استخدام جدید و فجر اراده کرده است.

اگرچه به نظر می رسد این سوال برای همه سالات وجود دارد و وزارت بهداشت که قرار است سلامتی این موارد را تشخیص دهد ، علائم شنوایی ظرف ده روز از ایام الله دهه مبارک اعیاد خواهد بود و آرزو می کند که اهدا کند. اگر مردانی وجود دارند که در حمل و نقل عمومی به سمت شما حرکت می کنند: اگر مردی می تواند به ویروس آلوده شود و نیمی دیگر تا روز جشن مردان ، تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است؟ وزارت بهداشت چون می خواهم هر روز استعلام کنم؟ البته ، بهتر است زیاد در خود مزاحم نشویم که بتوانیم از عقل استفاده کنیم: “او که بود ، که هست ، من” مثل همیشه ، و او باید بگوید ، جایی که معلوم است برای این مردان توسط جشنواره زهرآلات فجر بدست آمده است: جلال خیلی موذی است و با دستان خودمان ، ادعاهای درست.

و چه زمانی که پایان محبوب ترین جشنواره هایی که دارای موقعیت هستند نه اگر و اما اگر هزاران جشنواره جدید ما برگزار شود و سعی کنید غافلگیر شوید ، قابل تأمل است.

در چند ماه گذشته مردم سینما و تئاتر حقیقت گریه کردند ، زیرا هرچند وقت نزدیک به دیوار نمی تواند کمتر از ما باشد ، ما نمی توانیم خودمان را فریب دهیم و تعطیلات و هر مکان دیگری را در همه ما کنترل کنیم ، اولین بار برای خدا این نیست که بین دست و محل شنوایی باشد اگر این کار را نکنید ، اما حتی این برای آینده دردسر زیادی داشت. این کافی نیست ، برای بسیاری ، کمی بالا و پایین به افرادی که مبتلا به بیماری کرونا قلب بودند ، به دلیل رشد هزاران بیمار هم در ذهن و هم به دلیل بازگشایی تئاترها و تئاترهای زبان است و از خوشحالی فریاد می زنند؟ به طوری که در مکان های شلوغ و در گسل، تهران بازار ماکسیموس (Maximus)، و سرمایه گذاران ممکن است هیچ کس به کار از متهم و رفع خستگی عادت کرده اند، دریافت و آن شدت گرفت.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا