عمومی

آینده بیرانوند در ابهام – تی تی آنلاین

عدم اطمینان آینده بیرانوند

ما در دروازه بان اول در مورد تیم ملی ایران صحبت می کنیم. شکل بازی ، ستاره و مرگ او خطرناک است. اگرچه تغییرات اخیر در جدول مدیریتی باشگاه بلژیکی ایجاد شده است ، اما آینده بیرانوند بیشتر در انظار عمومی است.

به گزارش تی تی آنلاین در روزنامه اقتصاد جهانی “در فصل باشگاه های فوتبال در اروپا رو به پایان است ، اما هنوز علیرضا بیرانوند نتوانسته است در یک امنیت مطمئن کار کند. چشم انداز ویشر از بروژ در هفته سوم حذفی در لیگ بلژیک پنجشنبه فعال نامیده می شود. در آخرین ، دو تیم به تساوی بدون گل رسیدند. در این بازی بیرانوند اصلی هیچ حرفی از ایران نزد ، تیم مسابقه و دروازه بان را روی نیمکت تغییر داده است. همچنین ترکیب اصلی تیم هلند بود و آنها تقریباً به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده اند.

بدون استثنا پوشیدن یک جفت به سختی اتفاق می افتد مگر با از بین رفتن برابری ، همچنین ایوان خارج از ایمان. ما در دروازه بان اول در مورد تیم ملی ایران صحبت می کنیم. شکل بازی ، ستاره و مرگ او خطرناک است. اگرچه تغییرات اخیر در جدول مدیریتی باشگاه بلژیکی ایجاد شده است ، اما آینده بیرانوند بیشتر در انظار عمومی است. به تازگی ، یک وب سایت “کشور فوتبال” اعلام کرد حمایت خود را از باشگاه آنتورپ بیرانوند از دست داده است. وی گفت: “لوسیانو دونرفریو ، آنتورپ ، مدیر ورزشی و پس از رسیدن به مقامات باشگاه را ترک کرد.” این زمان بازی است ، آنتورپ بیرانوند دروازه بان ، ایران خواهد بود. مدیر راننده بلژیکی یکی از عوامل اصلی بود در ترجمه دروازه بان سابق پرسپولیس ، تیم بلژیک. دونرفریو ویلموت رابطه خوبی با سرمربی سابق تیم ملی در ایران داشت و به مدیر تیم اضافه شده از ایران ، دروازه بان بلژیکی اضافه شد. “با این حال ، این عزیمت رسمی بیرانوند است دشوارتر زیرا به نفع گمشده است. “

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا