استان ها

اتحاد و انسجام کیشوندان برای مقابله با ویروس کرونا

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین کیش سعید پورعلی ، معاون وزیر امور فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش ، نقش تأثیرگذار توسکان در “بخشهای خصوصی ، دولتی و بهداشتی جزیره” ، وی بیماری های ویروس کرونا قلب و انسجام و همبستگی بین کلیه عناصر جزیره با هدف ارتقا health سلامت عمومی در این منطقه اقدامات موثری است.
با توجه به scatter-Ali ، تشخیص به موقع بیماران در معالجه خود ، مراقبت و رعایت قوانین و بهبودی م thanثر نسبت به کشور جزیره است.
او اظهار داشت که وقتی در حالت قرمز آتشین قرار دارد ، با توجه به روش های انعطاف پذیری برای دنبال کردن در کشور همان: و در شب ، به طوری که توسط ممنوعیت تجارت در این بخش دیده نمی شود ، و گفت: در شرایط فعلی ، مانند آنها ، به طوری که مطمئناً مطابق با بسته شدن موارد اعمال شده بر روی جزیره انعطاف پذیری و کیش انجام می شود.
دریافت مکان در مکان های مختلف مسافران در جزیره کیش شلوغ ترین است ، زیرا او بسیاری از گردشگران را به مسیر اشیا taught آموزش داد خدمت به قرمز اضافه شده ، خطر شهرهای این جزیره کیش
با توجه به تعداد مشاغل موجود در ستاد ، همه چیز وجود دارد علاوه بر پیام مردم لنگ ، کورنا می گوید ، “همه چیز پیچیده است و جزیره کیش ، که هنوز هم برای نجات او در شرایط سخت است. بدون تعصب به نسخه های تفریحی ، تجاری و رستوران ها. ”
معاون فرهنگی و امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش ، که ما در حال حفظ سلامت اقدامات جنگی مشاغل مختلف هستیم ، به عنوان سیاست های اصلی این سازمان در زمینه بیماری عروق ویروس کرونا قلب با برگزاری جلسات متعدد بررسی می شود شرایط فعالیت صنایع مختلف در این بخش از کشور دوباره آغاز شد.
سعید پورعلی با اشاره به آخرین اخبار مردم واگذار شده مردم خوزستان ، هرمزگان ، سیستان و بلوچستان ، بوشهر و خراسان جنوبی به مدت 50 سال ، گفت: “تاکنون هیچ بخش خصوصی خارج از ستاد ملی صادر نشده است.” جلال در خانه واکسینه نمی شود.
پورعلی ، گفت: تلاش می شود افراد بالای 50 سال در منطقه آزاد کیش در شرایط موجود واکسینه شود. ”
وی ادعا کرد ساکنان خلیج فارس در جزایر از 18 سال به استثنای کیش و قشم و واکسینه شده اند ، افزود: تعداد خلیج فارس و جزایر ساخته شده است.
سعید پورعلی اظهار داشت ، زیرا افراد بالای 18 سال هندورابی در این جزیره که 124 نفر جمعیت دارند در طرح واکسیناسیون شرکت دارند ، بنابراین هنگام واکسن آمادگی واکسیناسیون آنها را داریم.
و لازم به ذکر است که جزیره کیش طبق آخرین تغییر پیام آنها در سمیناری که من حضور داشتم توسط وزیر بهداشت ارائه شد: این کشور که (26) 439 مورد آن را اثبات می کند (5) 643 ، و بنابراین آنها برای آزمایش چقدر مثبت بودند که هر انسانی ، که در واقع ، از نوار 1.7 است ، بنابراین ، مثبت 2.34 درصد ثابت می کند که تمام روح آنها که شماره گذاری شده اند ، 24 مرگ بسیاری از چیزها بوده است.
همه افراد از ابتدا تاکنون ، امتیازات 823 و درصد شناسایی مثبت برای بالاترین نرخ پذیرش در بیمارستان ملزوادا در سطح جهانی 14،57٪ و تا 20٪ در نظر گرفته شده اند.

5.1 از کیش ، از جمعیت این جزیره توسط جمعیت زیادی ، در تاج بیماری ، مرگ و میر در 10،000 مرد ، 10،000 مرد ، که به وسیله آن مردم استان به کشور ، شاخص 8.25 بود به ازای هر نفر 10 هزار نفر از آنها گفته می شود ، به هر ترتیب ، مرگ و میر جزیره در سطح پایین تر از سطح ملی ، استان هرمزگان.

46

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا