اجتماع و خانواده

اتصال سیستم های اعلام حریق به آتش نشانی در شهر هوشمند

“بخش مصرف کننده TITAN به نیروهای آتش نشانی پیوست” گفت: محاصره کارشناس ایمنی در برابر آتش سوزی با جهان مواجه خواهد شد تا حدی جلوگیری می شود. من همچنین کشف کردم که یک وضعیت آتش سوزی است.

تی تی آنلاین در مصاحبه ای ، محمد رضا مرشددوست با توجه به عملیات سیستم اعلام حریق قرار داده شده است ، او گفت ، “در همان زمان وحشت از آتش نیست ، خاموش TITAN تحت تاثیر عمل آتش باقی نمی ماند ، سیستم می تواند بسیار راحت است. ”

وی گفت: در بحث آتش سوزی به منظور جلوگیری از وقوع آتش سوزی و گام بعدی می گوییم اگر قرار نباشد آتش سوزی توسط سیستم اطلاع رسانی از فصل اول شناسایی شود و بعداً اعلام شود تا مردم اکنون بتوانند بنابراین ، ابتدا باید سعی کنیم مانع از آتش سوزی شویم ، شاید بتوانیم آتش را شناسایی کنیم ، از پیام رسان ها خارج شویم و آنها نقش TITAN را بازی می کنند.

مرشددوست افزود: حتي اطفا حريق منتشر شده از اولين لحظات سيستم اطفا حريق را خاموش كنيد.

در مورد اتصال تیپ آتش نشانی TITAN در متخصص ایمنی دولت مصرف کننده گفت: “مردم بومی ، گفت: آتش نشانی در آتش سوزی در یک شهر هوشمند تیپ آتش نشانی TITAN” این آتش سوزی محلی مربوطه آگاهانه است و یک آتش سوزی که از آتش بیرون زده است محل مقر را تعیین می کند.

وی گفت: “منطقه اداری که تئوری و تکنیک موزه را در آتش سوزی ایجاد می کند ، اما عصر دنیا در ساختمانهای مسکونی به عنوان یکی از اولین آموزشها و مدلها و حافظه از آتش سوزی شهروندان است ، بلکه روحیه نیز درد را از بین می برد. این خوب است و این من شهرهای هوشمند را دوست دارم.

“با توجه به حالت فعلی از قسمت چپ سرمایه گذاری در اطفای حریق و سرمایه گذاری به طوری که” به روزترین روش جهان برای کاهش آتش سوزی. و اگر تعداد وسایل نقلیه را افزایش ندهند ، و نگهبان برای دفاع از خانه ، اگر مجبور نشود مانعی ایجاد شود ، بیشتر از این اتفاق می افتد که برای او اتفاق بیفتد. البته ، این بخشی از موارد خاص است و نیاز به آن برای جلوگیری از آتش سوزی باید رونق داشته باشد ، همانطور که ظاهر ساختمان ساخته شده و به دنبال نجات است.

الزامات استفاده از ساختمان ها برای خاموش کردن سیستم های اعلام حریق و هشدار ، و کارشناس ایمنی گفت: برخی از ساختمان ها مجهز به سیستم های اطفا fire حریق و هشدار دهنده هستند. الزاماتی که تا اواخر باید توسط ساختمان ها برآورده شود ، اما قسمت اعظم خانه ها همه ساخته شده اند ، به خاطر این چیزهایی که همه شما دارند با هم برآورده نمی شوند.

هزینه سرمایه گذاری در حال حاضر مربوط به ایمنی آنها است ، گفت: “هزینه سرمایه گذاری ایمنی است: اگر اکنون از افرادی که در ساختمان کار می کردند یا ساختمان های دیگر در حوادث پلاسکو آسیب دیده اند می خواهیم که حاضرند برای ایمنی هزینه کنند.” منجر به تصادف شود و پاسخ پیش نرود ، فقط برای پذیرش این موارد لازم است.

این کارشناس ایمنی گفت ، “در گزارش ساختمان پلاسکو نیز به آن اشاره شده و در سیستم های هشدار خسته نشده و هیچ دلیلی تا به امروز وجود ندارد.” ما باید شما را در ذهن خود نگه داریم ، که نه تنها شیوه زندگی است ، که همه این سیستم ها را شامل می شود ، بلکه همچنین برای نگهداری این سیستم ها است. پشتیبانی از لامپ لازم برای لوستر و A در A ، تروریسم و ​​سیستم های خاموش برای داشتن برد الکترونیکی و غیره ثابت می شود. به جز در بسیاری از امامزاده ها به Plasco که در حین نصب به دست آورده اید توجه نکنید. حتی اگر او بخواهد آن را حفظ و به روز کند تا موثر باشد.

وی افزود: مجتمع های تجاری آشفتگی جدید قدیمی را برای خاموش كردن آتش ایجاد می كنند ، اما متأسفانه گاهی اوقات سیستم باید از بین برود.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا