اجتماع و خانواده

اثرات مثبت بازگشایی مدارس در ایجاد سبک زندگی سالم برای کودکان و نوجوانان

داده های یک مطالعه جدید نشان می دهد که در صورت باز شدن مدارس ، نوجوانان به طور منظم ، ثابت و توصیه شده از مدل های رویایی خواهند داشت.

به گزارش تی تی آنلاین ، عقب نشینی ذاتی مدارس می تواند تأثیر مثبتی بر زندگی دانش آموزان داشته باشد ، چراکه یک مطالعه جدید نشان می دهد در صورت تعطیلی مدارس ، نوجوانان تعهد بیشتری در خواب دریافت می کنند.

به گفته محققان ، بهبود عادات خواب می تواند به جوانان در کاهش استرس و بهبود توانایی آنها برای مقابله با شرایط بحرانی در زندگی کمک کند.

یافته های جدید نشان می دهد که حذف رفت و آمد صبح زود ، شروع و لغو فعالیت های فوق برنامه در حین ماندن در مدرسه به نوجوانان اجازه می دهد تا “ریتم بیولوژیکی رقت انگیز” یا تمایل طبیعی را دنبال کنند تا دیرتر از خواب بیدار شوند و دیرتر شب بخوابند.

طبق تحقیقی که در مجله روانپزشکی کودک و نوجوان منتشر شد ، دو گروه از جوانان کانادایی در سال گذشته در دو بازه زمانی مختلف به بیماری همه گیر کووید 19 مبتلا شدند ، اولین مورد از 15 ژانویه تا 13 مارس و گروه دیگر از 15 مه. 30 ژوئن
محققان دریافتند که در طول شیوع ویروس کرونا ، نوجوانان از خواب بیدار شده و دو ساعت می خوابند.

به گفته یکی از محققان ، مدت زمان کوتاهتر خواب و سطوح بالاتر اختلالات مربوط به خواب با سطوح بالاتر استرس همراه است ، در حالی که خواب طولانی تر و سطوح پایین اختلالات مربوط به خواب با کاهش خواب ارتباط دارد. استرس یک داستان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا