حوادث

احتمالات جدی برای منشأ بوی مرموز در تهران / ضرورت تعیین متولی برای سنجش بو

آیا رئیس سازمان مدیریت بحران در تهران ، به منبع بو فرستاده شده است می تواند در خیابان ها جستجو کند ، وی گفت: این همه آژانس هایی هستند که در کار همکاری می کنند و در این زمینه همکاری می کنند. و ما آماده همکاری کامل در این زمینه هستیم.

به گزارش تی تی آنلاین ، Quod arcanum odor primo pervenit ad populum in Tehran, in mane January de MCCCXCVII, et odor quod est multo citius ope socialis retiacula et hashtags dicitur #mysterious_smell, et multa users in diversis partibus urbem relatus ejus inspiratio respiratioue in sua praesentia in Tehran. dederunt. Erat post illum multis sermonibus et comments circa originem huius odor facta ex variis ministris, de quarum etiam easdem rationes inter cives, sed in fine opus diei in fontem hoc odor est nec nuntiatum aut certe non pervenire in publicum. .

پس از حدود یک سال ، در اواخر دسامبر سال: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت شهر تهران از خرید رایحه دو دستگاه اندازه گیری خبر داد و گفت این رایحه این ترکیب است که دستگاهی را تعیین می کند که می تواند به آغاز برسد. همچنین تأکید شده است که هیچ تأیید صحیحی وجود ندارد ، حداقل 15 مورد در شهر پیدا شده است.

اکنون ، نزدیک به دو سال از تاریخ مرموز ، و بوی یک سال پس از اندازه گیری دستگاه خرید ، و بوی یک پیام مخفی دوباره تهران بازگشت و تبدیل به آنها شد. در این شرایط ، س isال این است که آیا توسط رایحه دستگاه های اندازه گیری خریداری شده است که واحد پیشگیری و مدیریت واحد تهران از آنها استفاده می کند؟ در مصاحبه رضا کرمی محمدی تی تی آنلاین به این سوال پاسخ داده می شود.
پیشگیری و تهران در راس سازمان مدیریت کار در مورد استفاده از این کشفیات ، گفت: “اولین اتهام این است که سازمانی در این باره برگزار شود و می تواند منبع آن باشد و سایر دستگاه ها ، و ادارات آن را پیدا می کنند و با این سازمان همکاری می کنند.
کرمی محمدی ، می تواند نگاه به چشمه شیرینی و نه تنها در خیابان ها باشد ، و ادعا می کند که او بوده است ، او می گوید ، زیرا لازم است که همه افکار آن به اشتراک گذاشته شود و در این زمینه همکاری کند. پیشگیری و مدیریت بحران سازمان و تهران آماده همکاری کامل در این زمینه هستند.
وی گفت ، “در شرایط فعلی ، ما باید از دو دستگاه برای اندازه گیری منشا استفاده كنیم هنوز وارد نشده است ، اما در آغاز و پایان دوره آنها در حال بررسی احتمالات جدی هستند كه ما هستیم.”
رئیس سازمان مدیریت بحران استان تهران و پیشگیری از دستگاه تمرینی خریداری شده است دستگاههای اندازه گیری غشا و فرآیندهای غشایی برای بررسی دقیق گازهای ممیزی در هوا مشخص نشده است که این ترکیبات بو را بوجود آورده اند. در حالت سابق ، حال ، این دستگاه ها می توانند وجود عنصر گوگرد را تشخیص دهند. با این حال ، در تولید گوگرد ، منبع آن کجاست؟ تاکنون ، در مطالعات مختلف نشان داده شده است که می گویند ، این بوی ماه دسامبر نیست و ژانویه می تواند منبع آرادکوه در حال حاضر باشد ، که باعث ایجاد آزار و اذیت برای شهروندان و در سالهای آینده شده است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا