عمومی

احداث ۵۲۰۰ خانه برای محرومان در لرستان/ ۵۳ مدرسه ساخته شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حامد ویسکرمی گفت گفتن وی با اشاره به یکی از رسالت های اساسی حضرت آیت الله خمینی (ره) رسیدگی به محرومیت زدایی و محرومیت زدایی از چهره کشور به ویژه در سطوح عالی ضرایب محرومیت، گفت: در این راه. . امام وارد ستاد نواحی مختلف می شود و به دستور اجرایی نگاه می کند و به مردم خدمات می دهد.

ساخت 5200 واحد مسکونی برای بخش خصوصی

وی گفت: در این راستا برنامه ریزی هایی برای مناطق مختلف اجتماعی ، اقتصادی ، زیرساختی و سایر مناطق در لرستان در حال برنامه ریزی است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) لرستان با نمایش پنج 200 واحد مسکونی برای ساخت در کشور محرومیت زدایی مسکن گفت: انجام شده است.

ویسکرمی با اشاره به ساخت اولیه 1200 واحد مسکونی در محدوده برنامه های اقدام ملی در این منطقه ، افزود: “در ایالت ، حدود 25 درصد از این پروژه ها دارای ویژگی های فیزیکی هستند.

وی گفت: این تعداد واحد مسکونی در شهرهای خرم آباد و بروجرد در حال ساخت است.

ساخت 240 عدد صحیح

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) لرستان با تاکید بر اینکه 237 پروژه زیربنایی نیز در استان در دست ساخت داریم، گفت: این پروژه ها با اعتماد 1111 میلیارد خدمات تکمیل شده است.

ویسکرمی گفت: این پروژه ها توسط کارکنان اجرایی فرمان امام در بخشهای مختلف از جمله ساخت مدرسه ساخته شده و در حال ساخت است. “در واقع 109 مدرسه در حال شکل گیری هستند و 379 مدرسه در دستور کار است”.

وی گفت: امروز 53 مدرسه در قالب 240 کلاس درس در استان در حال بهره برداری است که امیدواریم بتوانیم با ریشه کنی ویروس کرونا و حضور اولیه دانش آموزان در مدرسه از آنها استفاده کنیم.

احداث 237 پروژه زیربنایی

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) لرستان، این تاسیسات در سایر حوزه ها نیز از جمله احداث مرکز بهداشت، مراکز جامع سلامت، مساجد، تکایا، حسینه است. اخانه‌های تمیز، راه‌های روستایی، و… فعالیت‌های سازمانی و راه‌اندازی که زیرمجموعه‌ای از ۲۳۷ طرح زیرساختی و اقتصادی است.

ویسکرمی گفت: در شرایط فعلی این طرح ها و برنامه ها 54 درصد برای استرس مالی طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا