ورزش

احضار وریا به باشگاه استقلال با وجود مخالفت محمود فکری

آخرین هیئت مدیره گفت ، صحبت های استقلال نشان داد که شکایت از شکایت تیم بعد از 94 این دربی محلی شکایت شده است.

حجت نظری و صحبت از هیئت مدیره استقلال در واکنش به غفوری واقعی در مورد قسمت گفته شده مصاحبه روز گذشته خود گفت: “طبیعی است که نتیجه مطلوب حاصل نشود ، آنها اغلب سعی می کنند درآمدزایی کنند و بار روانی را کاهش دهند” ناراحت بعد از بازی ، زیرا طبیعی است که در آن حالت ، وقتی از بازیکن خواسته می شود و آن را گفت “.

در این شرایط ، لازم است واکنش به استرس زیاد استقلال به طور كلی در نظرات واضح باشد كه این از صدا برخوردار است. آیا واقعی از مشکلات مالی شکایت دارد ، عملکرد ضعیف باشگاه در مدیران تیم استقلال به دلیل فقر دربی؟ این جواب سوال این است که سرباز استقلال. با این حال ، به نظر می رسد که مدیران باشگاه شکایت دارند که پس از اواسط دربی 94 چنین چیزی وجود دارد و منتظر خروج از کاپیتان ارتش خود نیست: و او باید با ابزار مناسب برای رسیدن به استقلال صحبت کند.

در این موارد نتیجه مهم چالش های متعدد اعضای هیئت مدیره استقلال با بازیکنان است. جدا از جلسه حاشیه ای در مورد مواردی که بعضا کمیته انضباطی استقلال به وجود نمی آورد ، س questionsالات مالی اکنون چالشی جدید است. توجه داشته باشید که با این کلمات دیروز ، در یک زمینه تئوری مصاحبه کردید: “برخی از مردان ما ، که بیش از 30٪ از بازیکنان را گرفتند.” در پاداش پادشاه تفاوت هایی وجود دارد ، چرا شما صحبت نمی کنید “

اما اکنون که من س questionال کردم این است که چرا آنها این هزینه پرداختی خود را به بازیکنان تیم استقلال ندارند ، بنابراین کودک همچنین توضیح می دهد که تفاوت چیست؟ کدام یک تفاوت ایجاد می کند؟ حجت نظری ، اما ، آنها بلافاصله پشت شکاف بازیکنانی که توپ را تحت فشار قرار می دهند را از این باشگاه حذف می کنند “اکنون ما می دانیم که بازی بزرگ دربی است. و ما سالهای زیادی را داشتیم که بازیکنان نمی توانند قبول کنند ، اما بدون تعصب مانند پرداخت حقوق مسئله مهمی نیست. “من فکر می کنم توجیه دریافت خواسته ها از دربی خیلی خوب نیست.”

این نکات به ویژه برای پسری که بازیکنان استقلال در رسانه های مالی دردسر ایجاد می کنند حساس است و این (چون به بسیاری از بازیکنان فقط 10٪ قرارداد تعلق می گیرد) و در برابر قرائت می ایستند. از این رو سخنگوی باشگاه از غفوری نرم صحبت کرد و مدیرعامل استقلال ، کاپیتان نگهبان کمیته انضباطی را فراخواند که بازیکنان نمی دانند پس از درست نشدن علامت ، آنچه در کنفرانس مدیران باشگاه است مورد نظر است.

علاوه بر این ، در موارد فوق ، کنستانتیوس ، عبدیان ، دیگر عضو هیئت مدیره ، پس از دربی ، یک بحران جدید ، در نامه ای پاسخ داد که او از نظر تغذیه خوب است ، استقلال یک عملکرد فنی در دربی است ، و اگر حجت نظری برای سخنان خود سخنان خود را تنظیم کند ، مشخص است ، و پرسید که این موارد عملکرد مدیر چیست؟ محمود فکر.

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا