استان ها

اختصاص ۲۳ میلیارد برای آسفالت معابر روستایی لرستان

تی تی آنلاین / لرستان مدیرکل بنیاد لرستان از اختصاص اعتبار 23 میلیارد تومانی برای آسفالت مسکن روستایی معابر استان خبر داد.

در جلسه ای با ویسکرمی مشترک ، یک بچه از گروهی از اعضای مجلس شورای اسلامی و چگنی خرم آباد ، که در 16 ژانویه برگزار شد ، مسعودرضا 23 میلیارد تومان برای اعتبار اعتبار روستایی آسفالت جاده های استان گفت.

بنابراین او معتقد است که این مستقیماً مربوط به Ater نیست ، باید از طریق ایمان این استان ، از طریق ایمان ، به کانتون های استان ایمان و زیبایی آسفالت 150 پیاده سازی شود.

در مدیرکل لرستان حاضر در پایان سال ، بنیاد توانایی جذب این اعتقاد را داشته است ، و علاوه بر این ، برای کمک و مساعدت از رهبران استان ها ، برای جذب بهتر این موارد راهی نیست ، و به او گفت که او معتقد است می تواند در روستاهای استان اجرا شود.

10،400 ، و بهسازی روستاها با اشاره به بازسازی واحدهای مسکونی در لرستان امسال ، خاطرنشان کرد: 570 میلیارد تومان 114 میلیارد تومان تسهیلات که به حسابرسی رایگان برای تقویت این پروژه کمک می کند به این طرف ها پرداخت می شود.

وی افزود: متوسط ​​توانبخشی مسکن روستایی در کشور ، 50 درصد و در صورت بهبود و نوسازی دائمی واحدهای مسکونی روستایی ، 90 درصد متوسط ​​توان بخشی مسکن روستایی به یک رکورد جدید افزایش می یابد.

مهرداد ویسکرمی ، بچه ای از اعضای مجلس شورای اسلامی و بنیاد حاضر چگنی خرم آباد ، اقدامات انقلاب اسلامی در خدمت به محرومان را تحسین کرد و گفت که این جنگ یک شرکت خصوصی است.

وی افزود: “با توجه به قطر اهالی روستا ، ساماندهی خیابان های شهر بهتر مورد توجه قرار می گیرد.”

یک نماینده خرم آباد در چگنی از شورای اجرایی ، بر گسترش تجهیزات و استفاده از فرصت به دنبال مشکلات حقوقی برای حل آنها تأکید کرد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا