اجتماع و خانواده

ادامه انتقادها به سفرهای غیرقانونی به عراق

اولین رئیس هیئت های غیر مجاز حج لجام مأموریت خارجی همچنان به عنوان مقدس ادامه دارد. ”

به گفته تی تی آنلاین ، سفرهای زیارتی به خانه مقدس Aliaat به محض اینکه بخواهند به یک افتخار برسند و جریان آزاد عراق بدون مجوز بدون مانع ادامه یابد ، به حالت تعلیق درآمده است. زمستان سال گذشته ، سازمان حج و زیارت طرحی را به ستاد ملی عراق ارائه داد که جلال برای مبارزه با زیارت ایران و دولت عراق مطرح شد ، که هنوز توافق و تصویب نشده است. علیرضا رشیدیان ، رئیس حج و اولین واحد آن ، در جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی رهبر معظم حزب بعث و سازمان حج در ابتدا ، او در روز دوشنبه ، 25 ژوئن برگزار کرد ، بارها آزمایش سازماندهی مأموریت های مقدس سی R (PCR) و رعایت نکات ایمنی برای انجام حج که سازمان اول تأکید کرد و افزود: اگر مقامات مربوطه موافقت کنند که حج که واحد اول آماده است همه این موارد را بفرستد تا گروه محدود و مدیریت شده از زائران و اتبار را به یک جنگ چهارم و انحلال … و برنامه ریزی و اجرا.

وی با اشاره به مطلبی به نام عربستان سعودی و به وی گفت كه در مورد تعداد زائران حج تمتع منتشر شده است ، گفت: “شهادت نشان داد كه عربستان سعودی گردشگران داخلی و خارجی را برای دستور كار حج تعیین كرده است اما به طور رسمی تعداد آنها را اعلام نكرده است. کشورها و روش اجرای آن.

راشیدیان هشدار داد ، وزارت بهداشت عربستان سعودی دستورالعمل هایی را برای ورود ، اقامت و انجام مراسمی با حضور خارجیان در انتهای پایین سفر حج به کمیته آماده کرده است.

جواد دانشیار امپراطور ، که ماهومت ، مسئول مقدمات آغاز به کار در گروه کار برای بررسی و زیارت عمره ، عربستان سعودی است ، اما در مونتاژ ادامه نمایش در نرم افزار طراحی شده برای تضمین و زائران عمره مسجدالحرام و برای شرکت در نماز جماعت و مسجدالنبی.

وی پرسید ، در حال صحبت کردن در مورد وزارت حج و عمره عربستان است و گفت: پایان ماه رمضان و عمره ، بیش از 17 میلیون و 500 هزار نفر و خدمات ارائه شده با دو نرم افزار: Tawakulna و Etemarna برای اقامه نماز خالی نماز جماعت نماز جماعت عمره در مسجد و سنگ مرمر. در مسجد و حرم پیامبر (ص) استفاده می شود.

در این جلسه ، نتیجه شعار حج 1400 به حجت الاسلام و المسلمین نواب – بچه از گله رهبر اصلی حج که امور اول است – در جلسه خبرگان رهبر معظم مأموریت ، حج گفته شده است. و واحد اول و در صحنه بین المللی سازمان های فعال برای تیز کردن محورهای بررسی شعار. بنابراین جلسه بعدی شورای تصمیم رئیس شورا در مورد تکالیف است.

وی به آنها یادآوری کرد که کلید واژه هایی که به ویژه انتخاب می شوند ، باید سیاست ها و مأموریت های حج را تشریح کنند که در وهله اول همه آنها بیانگر روح ، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی و اقتدار اسلامی نیز شامل موفقیت اخیر فلسطینیان و حفظ مسجد حمام است. همکاران

نواب گفت: “به مردم فلسطین و پیروزی در جنگ 12 غزه تبریک می گویم. “این موفقیت با برکت ظلم و ستم در فلسطین که میزبان ارتش چهارم جهانی را شکست داد ، حاصل شد.

معاون حج و زیارت رهبر معظم انقلاب در سالگرد آزادسازی خرمشهر 3 خرداد گفت روح الله دندان های فعالیت های فتح المبین ، نبردهای دیگر در بیت المقدس ، یکی پس از دیگری و آزادسازی خرمشهر را فتح کرد. وی گفت: “خداوند خرمشهر را از تأثیر عزیزان آزاد کرد. امروز خداوند بر مقاومت غلبه کرد و به صهیونیست های صفحه منجر شد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا