عمومی

ادامه تنش پس از ترامپ

از آنجا که خطر بسیار دور بود ، واقعیت این نیست که وجود دارد ، زیرا وی احتمال بروز احساسات ذهن را همزمان کاهش داد. آرامش خاطر ایجاد شده است ، اما در سه سال گذشته فشار کمتری بر تحریم های ایران وجود دارد.
سیاست تهران “صبر استراتژیک” ، ترامپ با دولت سالها ، ایران به دنبال برکناری سیستم عصبی است. شاید بتوان یکی از محصولات این برنامه استراتژیک را ترامپ دانست ، فرسایش اقتدار است ، که نمی توان میزان آن را به عنوان بخشی از ایالات متحده پیش بینی کرد. با این حال ، چنین چیزی وجود ندارد که ترامپ سایه ای نسبت به آینده رویکرد کاخ سفید به تهران نادیده بگیرد.

بایدن پشت سر خواهد گذاشت ترامپ در خاورمیانه و به ویژه در منطقه خلیج فارس است. سیاست دولت در آینده ادامه تیم “باراک اوباما” ایالات متحده نخواهد بود ، با این حال ، دولت فعلی شخصیت های اصلی از بالا به پایین بود. “بایدن باید بگوید که یک ایران هسته ای به نفع آن است ، و برنامه هسته ای آن است که وقتی کنترل شود پایان می یابد و به توافق ما بازگشت” ، اما چنین شرایطی گام بعدی است ، زیرا برنامه موشک بالستیک ایران … و همه دستورات باید پس از بازگشت وی به توافق هسته ای تهران در واشنگتن روی میز باشد. “

از این رو بایدن قادر به توافق برج خواهد بود. کسانی که در اروپا زندگی می کنند ، همانطور که در ماه های اخیر گفته شد ، و علیرغم انتقاد از ترامپ ، منجر به “سیاست فشار حداکثر” به عنوان ابزاری برای چانه زنی با تهران می شود. البته مهمترین ایراد سیاست های تیم بایدن و دولت های اروپایی برای فریب این موضوع است به تهران برای تقاضای واشنگتن برای تسلیم واشنگتن. بنابراین ، آینده پیش بینی شده است که دولت ایالات متحده اکنون در مجلس نمایندگان ایالات متحده و مجلس سنا با همکاری شرکای اروپایی کار می کند ، ایجاد شرایط در تهران دشوارتر خواهد بود. این وضعیت علاوه بر اختلافات در تهران ، به نظر می رسد سلاح برنامه ، قدرت منطقه ای و حقوق بشر و کرامت انسانی ، اما یک پروتئین هسته ای بسیار بیشتر از تفاوت های دیگر باشد. علاوه بر این ، ترتیب جدید ژئوپلیتیکی آنچه او به کشور اضافه می کند ، توانایی فشار در تهران را افزایش می دهد. اما در عین حال ، وضعیت پیچیده تر است ، به طوری که در همان مجلس ، حمل بورجا این شرایط در سطح درآمد تهران است. این قوانین حاوی ضرب الاجل دولت برای پاسخ دادن به ادامه تحریم ها نیست.

از وضعیت موجود و در نظم است ، بنابراین می توان آن را انجام داد ، مانند پیش بینی در مورد آینده ، نه تنها به آن بلکه که او نزدیک است ، در سیستم عامل ایجاد شده است ، که می تواند راه را با رضایت هموار کند: برای آینده او می گوید. آنچه از پایتخت آمریكا و سقوط ترامپ مقدس مورد نیاز است ، می تواند خطر بعدی جنگ و تشدید تنش ها باشد منطقه دور از تنش در روابط ایران با ایالات متحده و اروپا هنوز در دسترس نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا