ورزش

ادعای روزنامه دولت: سه گزینه جایگزینی درویش

آفتاب‌‌نیوز :

این روزنامه که ارگان وزارت ورزش نیز محسوب می‌شود، در صفحات داخلی خود به مسئله تغییر قریب‌الوقوع مدیریت پرسپولیس پرداخته و حتی از آغاز مذاکرات با سه گزینه برای جابه‌جایی صحبت کرده است.

خلاصه این گزارش را بخوانید:

پرسپولیس در حالی‌که برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا نیاز به سه امتیاز دیدار مقابل الدحیل داشت، مقابل این تیم در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود ۶۰ هزار نفر هوادار شکست خورد تا در پایان بازی هواداران به‌شدت به عملکرد رضا درویش مدیرعامل و یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم اعتراض کنند. البته این اعتراض‌ها و واکنش هواداران سابقه داشته و اولین‌بار نبود.

در روز‌هایی که پرسپولیس به‌راحتی در لیگ برتر در برابر حریفان امتیاز از دست می‌داد، هواداران این تیم بیشتر از همه به عملکرد مدیرعامل معترض و معتقد بودند این مدیر برعکس سال‌های گذشته نتوانسته خواسته‌های سرمربی را تحقق بخشد و به همین دلیل پرسپولیس با وضعیت بسیار بدی پا به بیست و سومین دوره لیگ برتر گذاشته است. هواداران پرسپولیس در اغلب بازی‌های این تیم، مقصر اصلی ناکامی تیمشان در این دوره از رقابت‌ها را، مدیرعامل این تیم می‌دانستند و در این بازی‌ها واکنش‌های تندی نسبت به این موضوع داشتند.

البته رضا درویش در برابر این انتقادات حرف‌هایی داشت و بخشی از مشکلات این تیم را به گذشته ارجاع می‌داد و معتقد بود که مشکلات قدیمی پرسپولیس او را از پرداخت به وضعیت فعلی و تأمین کامل تیم باز داشته است، که البته همه این پاسخ‌ها برای هواداران متقاعدکننده نبود.

درویش به‌خاطر همین موضوعات نه تنها محبوب هواداران بی‌شمار پرسپولیس نبوده و نیست، بلکه این مدیر حتی نتوانست ارتباط خوبی با سرمربی و بازیکنان برقرار کند تا جایی‌که در طول هفته‌های گذشته کاملاً مشخص بود که هیچ‌گونه رابطه خوبی میان آن‌ها وجود ندارد.

یک مدیر اقتصادی و دو مدیر ورزشی به عنوان گزینه‌های جانشینی درویش مطرح شده‌اند که احتمال دارد این تغییرات به‌زودی انجام شود. هر چند به نظر می‌رسد تغییرات مدیریتی در چنین شرایطی شاید خیلی نتواند به پرسپولیس کمک کند، اما به‌طور حتم تأثیر روانی زیادی در تیم خواهد گذاشت و ممکن است در بازی‌های آینده این تیم در لیگ برتر تأثیر مثبتی داشته باشد.

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا