اجتماع و خانواده

ارایه خدمت ۹۱۲ دانشجوی پرستاری در بحران کرونا

معاون وزیر بهداشت اعلام کرد: این اقدامات 912 دانش آموز در بحران پرستاری Covid 19 است.

با توجه به تی تی آنلاین طبق گفته WEBDA ، دکتر حضرت مریم در جلسه نمایندگان اتحادیه دانشجویان پرستاری از همکاری و فعالیت 912 دانشجو در سال پایانی ترس Covid 19 سکته مغزی به همراه بیمارستانهای ارجاع دانشکده پرستاری خود خبر داد و افزود: این دانشجویان 100 ساعته خدمات خارجی ارائه می دهند. و خدمت کرد

در این جلسه در پاسخ به سؤالات دانش آموزان هم اکنون در مورد مباحث مختلف پرستاری ، نمایش ها و سپس داوطلبان داوطلبان به بخش های عادی و انتقال پرستاران ماهر در بخش های ویژه پرداخته و افزود: برخی از دانش آموزان که نیازمند توانایی بودند در واحدهای ویژه ، و (4) 30 برای آموزش عمومی به یك سیستم كه كار می كند.

از آنجا که مسئله طرح تعرفه خدمات رایگان است ، حضرت گفت: “بیش از یک دهه از برگزاری تست های مربوط به این موضوع می گذرد و به دلایل مختلف از جمله کمبود بودجه به تعویق افتاد ، اما امیدوارم که دستور وزارت توسعه را دنبال کنید.” بعد از تاپیک شدید و دنبالش رفت.

وی با مراجعه به خدمات مراقبت از منزل خاطرنشان کرد: استانداردها و بیماری سکته مغزی ، سرطان ، نارسایی مزمن قلب ، بیماری انسدادی مزمن ریوی و اخیراً Covid 19 که بالاترین میزان اشغال در تختهای بیمارستانی است. تعرفه خدمات مراقبت از منزل به بیماران Covid و شلیک شده توسط یک بیماران 19-ICU به آنها گفت.

همچنین پروژه رایگان دانشجویی به عنوان یکی دیگر از سؤالات دانشجویان به عنوان معاون وزیر امور آزاد در این زمینه ، این پروژه با هفت ترم متوالی به صورت آزمایشی اجرا می شود ، بدون تصور رهبری از دانشگاه آزاد علوم پزشکی آسپادانا کاملاً تحقیق شده است. نتایج موفقیت آمیز در کاهش هزینه ها ، تقویت تجربیات اعتماد دانشجویی از بالینی ، راه را برای انتقال موفقیت آمیز برای دانشجویان و افزایش رضایتمندی پرستاران و دانشجویان فراهم می کند. نتایج به دست آمده در دبیرخانه لرم برای توسعه پروژه توسط معاون وزیر آموزش دانشگاه علوم آسپادانا به وزارتخانه مربوطه احتمالاً از ترم آینده توسط دانشگاههای داوطلب اجرا خواهد شد.

مراحل ثبت نام گزارش های پرستاری و الکترونیکی را آغاز کنید

خطر ثبت الکترونیکی انگور برای پایین آمدن دستان خود و حرکت به فرآیند ثبت نام الکترونیکی و در حال حاضر آغاز شده است و اقدامات لازم در این زمینه انجام می شود. ثبت الکترونیکی اسناد دوره زمانی می تواند روشی مؤثر و مفید باشد که باعث شفابخشی در بیماران می شود و برای ارتقاء دیسک وی وظایف خدمات ارائه را تحویل داده است ، در مراقبت از یک خط مستقیم ، هر چه بهتر وظایف یک پدر پرستار از فرزند مکنده مالیات استفاده کند ، وی می تواند از کار پرستارها به هیچ وجه و به روش دیگری استفاده کند.

برنامه تخصصی پرستار

در پایان ، معاون وزیر وزارت بهداشت در مورد طراحی پرستاران متخصص ، كه معاون این ابتکار عمل است ، صحبت كرد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا