فرهنگ و هنر

اربعین رسانه‌ای تمدن ساز و انسان ساز است

اربعین یک ساختمان عمرانی و یک ساختمان رسانه انسانی است

مدیر کل باشگاه توسعه مدیریت رسانه و ادبیات رسانه ای یونسکو در ایران معتقد است که اربعین، شیوه انسان سازی و نقطه سیلاب رسیدن به تمدن منتج به ظهور، همه ابعاد رسانه ای را دارد.

به گزارش تی تی آنلاین، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر. علی نوریجانی تصریح کرد: اربعین نه تنها یک اثر تاریخی است، بلکه به عنوان مسیری برخاسته از خون پاک حضرت سیدالشهدا علیه السلام با همه قدرت های تمدنی، انسان ساز و جریان آفرینی است که دارند و شامل می شوند. ابعاد طاعون

وی با بیان اینکه در بخشی از این مسیر، قرن هاست که دشمنان برای کاهش و کاهش آثار آن دست به کار و مأموریت می نویسند، اعلام کرد: آن مأموریت هایی که با نهضت حضرت ثارالله و بال سبز می کوشند بال سرخ شهادت را قطع کنند. از نشأت. درباره مهدویت آنها جز با ابراز ضعف به هیچ چیز نرسیدند.
نوریجانی معتقد است مسیر نهضت اربعین مسیر منتهی به ظهور است انشاءالله و این پیوندها انشاءالله موجب فراهم شدن زمینه تقویت فرهنگ مهدویت خواهد شد.
وی در پایان تاکید کرد: اربعین حرکتی پرشور و پیوند با شعور برای درک بهتر سفر متعالی اسلام گرایان است که برگرفته از خون سیدالشهدا (علیه السلام) و همه شهداست. بدین ترتیب

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا