بین الملل

ارتباطی مستقیم بین امنیتی کردن پرونده هسته‌ای ایران و جاسوسی از تأسیسات حساس هسته‌ای و غیرهسته‌ای وجود دارد

رأی اخیر هیئت آژانس بین المللی انرژی اتمی ، ایران خواهان Vahedi Ali است ، گفت: “اخیراً ، هیئت آژانس بین المللی انرژی اتمی می خواهد قطعنامه هسته ای ایران را پیشنهاد دهد توسط آلمان ، فرانسه و انگلیس”. اروپایی تروئیکا ادعا می کند جمهوری اسلامی ایران دسترسی کافی به آژانس بین المللی انرژی اتمی فراهم نکرده است.

اروپایی در پاسخ به این سوال كه آیا تروئیكا قطعنامه هایی از این نوع را تصویب كرده است ، شورای بین المللی هسته ای جمهوری اسلامی ایران چه چیزی را در بین المللی با تجربه در بین المللی می خواهد ، گفت: “به نظر می رسد كه هیئت فضای باز آژانس بین المللی انرژی اتمی ، به نظر نمی رسد كه قطعنامه به دنبال آن باشد.” شورای امنیت سازمان ملل متحد تنها کشور جهان بهترین دسترسی به هیئت مدیره آژانس بین المللی انرژی اتمی و بالاترین سطح آژانس بین المللی انرژی هسته ای و همکاری است.

واحدی افزود: “حتی این یک رهبر شناخته شده در آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد ایران است و علنا ​​از وجدانش که قبل از عملکرد هنگام کار با آژانس گفته بود تشکر می کند.” لازم به ذکر است که استفاده از برنامه صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران از فشار مناسب و ناکارآمد.


بیشتر بخوانید:

وزارت امور خارجه آمریكا ، سلاحهای هسته ای ایران در حال ساخت نیست

عدم تعامل اروپا و تصویب وضع زشت قطعنامه و / نیازی به اقدام ، بدهی نیست


وی افزود: براساس آژانس بین المللی انرژی هسته ای جمهوری اسلامی ایران بنا به درخواست دولت ایالات متحده و رژیم صهیونیستی تغییر کرده است. و بگذار تا نور دائمی بر روح قطعنامه وی بپیوندد. هیئت آژانس بین المللی انرژی هسته ای آمریكا می خواهد نشانه ای از این مداخله بین المللی در بدن باشد. این همچنین نشان دهنده سیاست مداخله گرانه ایالات متحده و عدم رعایت قانون است. حساب اصلی در حال حاضر در ایالات متحده برای همه باز است و هیچ راه دیگری وجود ندارد به جز دیدن همه مواردی که شکی نیست که قوانین و ارزشهای انسانی را نقض می کند. ایالات متحده مدعی حقوق بشر و مبارزه با نژادپرستی است ، تا چه اندازه برای سرکوب اعتراضات مسالمت آمیز در چین.

این حقوقدان پاکستانی افزود: با توجه به اوضاع داخلی در ایالات متحده در کشوری که سعی در تغییر افکار عمومی دارد بسیار مهم است که در این سند سعی در جاسوسی از ایران نیست اما وی از بحران جمهوری اسلامی ایران و بحران داخلی متنفر بود. در ایالات متحده است. ” و سایر کشورهای غربی باید نیمی از حاشیه جامعه باشند تا کمتر از خروج پیروز شوند.

وی با اشاره به قرارداد بزرگ قاره سبز در بورجا ، اظهار داشت: در هر صورت ، مانند فرانسه ، آلمان و انگلیس و قرار است در تهیه چنین قطعنامه ای خیانت بزرگی به جمهوری اسلامی ایران انجام دهیم ، زیرا این کشورها در توافق بورجا هستند. “در حقیقت ، آنها از صلاحیت آژانس انرژی هسته ای ایران آگاه هستند كه مقررات مربوط به قوانین خود را سست كند ، و از این رو هسته ای ایران آگاه هستند كه ایران كاملاً شفاف و ضروری برای آژانس بین المللی انرژی هسته ای است.

ایران یک اقدام غیر ضروری برای ارائه گزارش به آژانس بین المللی انرژی اتمی نیست.

دشمنان جمهوری اسلامی ایران با ارائه پرونده ایران به شورای امنیت و از سوی دیگر بازرسی از امکانات حساس نظامی و غیرنظامی ، به دنبال جاسوسی بر جمهوری اسلامی ایران هستند. اگر چنین چیزی باشد ، امنیت ملی ایران توجیه می شود.

این تحلیلگر پاکستانی ، او هنوز هم ، و همچنین تصویب قطعنامه جمهوری اسلامی ایران را از تهی بودن قانون در ذهن داشته است ، زیرا این وظیفه را در همه چیز دارد و این را نیز می توان در هواپیمای بین المللی درک کرد. جمهوری اسلامی ایران سعی خواهد کرد تا از دشمن جاسوسی کند که فشار زیادی بر جمهوری اسلامی ایران وارد نکند.

وی در پاسخ به این سؤال كه با قطعنامه جمهوری اسلامی ایران چه كاری باید انجام شود ، گفت: “جمهوری اسلامی ایران باید به همان روشی كه داشته باشد به همان اصول عمل كند و این مطابق قانون است تا آنچه كه انجام داده است.” از آنجا که کشور قدرتمند و مستقل ایران باید تسلیم خواسته های آمریکا و کشورهای غربی شود.

به گفته وهدی می گوید که مسلم است ، یعنی در جهان صلح وجود داشته باشد ، استفاده از هسته ای – با توجه به همه کشورها ، و ایران ، اساس این اصل و با صراحت کامل نسبت به او ، او را در این بخش از اعمال حق خود می خواست. با این حال ، فشار دشمن ، می تواند ناعادلانه باشد که مانع حرکت توطئه ها در جمهوری اسلامی ایران نشود ، و از کشور خارج نمی شود ، به استبداد خود ، به عنوان پریشانی مرد مغرور.

پیام انتهایی / (4) 106 /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا