اجتماع و خانواده

ارتباط بین اختلال در عملکرد کبد و تاثیر آن بر قلب

محققان دانشگاه ایالتی آیووا به تازگی گزارش داده اند که اختلالات قلبی و کبدی وی را بررسی می کند تا به بافت آسیب نرساند.

به گزارش تاک تی تی آنلاین ، اکسپلورر را گزارش داد. در یک مطالعه جدید ، محققان درک جدید آمریکایی از ارتباط بین سلامت قلب و بافتهای مختلف بدن را پیدا کردند که می تواند منجر به توسعه روشهای درمانی جدید شود.

در طی مطالعه محققان سلامت قلب را مورد بررسی قرار دادند و اختلال عملکرد کبد می تواند منجر به مگس شود و آسیب قلبی پیدا کند.

مطالعات قبلی دانشمندان در دانشگاه ایالتی آیووا برای آزمایش سلامت تغییرات مگس ها با افزایش سن. در این مطالعه جدید دانشمندان اطلاعات جدیدی در مورد عملکرد اندام ها به نام پراکسی زوم پیدا کرده اند که می تواند در افزایش سن این موجودات نقش مهمی داشته باشد.

یکی از اندام های غشای یا پراکسیزوم یا در گیاهان سلولهای پروکسیتن پراکسیتون است. و من عمل پراکسیداسیون اکسیداسیون ندارم. این اندام ها بسیار کوچکتر هستند و میتوکندری ها قطری بین 15 دارند. تا 25 /. میکرون ها.

بای هووا ، استادیار زیست شناسی سلولی و توسعه DNA دانشگاه ایالیا آیووا گفت: “در این مطالعه می خواهیم این بافت ها و سن عملکرد قلب تحت تأثیر قرار بگیرند.” داده ها حاکی از آن است که اختلال عملکرد کبد از عوامل خطرزای مهم در ایجاد بیماری های قلبی است. غالباً افراد مبتلا به بیماری های قلبی به اختلال عملکرد کبد مبتلا هستند.

در طول مطالعه ، محققان به دنبال ژنهای دیگری بودند كه بر روی آن عملكرد كبد را آزمایش می كنند و می توانند در مورد چگونگی تأثیر خواب بر روی بافت سینه و سن فرد مبتلا به اختلال تأثیر بگذارند. این عملکرد کبد ، قلب متن است تا به آن آسیب نرساند.

ارتباط بین پراكسیزوم ، عملكرد كبد و عملکرد قلب ممكن است دانشمندان را در ایجاد داروهای جدید و سن زنان كمك كند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا