بین الملل

ارتش رژیم صهیونیستی: عملیات زمینی در جنوب غزه را آغاز کردیم

به گزارش از الجزیره، رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که نظامیان این رژیم با قدرت و دقت در شمال نوار غزه خواهند جنگید و اکنون این کار را در جنوب آن انجام خواهند داد.

هالوی همچنین گفت که ارتش رژیم صهیونیستی درگیر نبرد شدیدی با گروه‌های مقاومت فلسطین در جنوب غزه است.

رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی در حالی مدعی آغاز عملیات زمینی در جنوب غزه است که یکی از فرماندهان گردان‌های قسام یکشنبه شب گفت که ۷۰ درصد نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی از شمال غزه عقب‌نشینی کرده‌اند.

وی افزود: خروج از نوار غزه با آتش‌بس آغاز شد و پس از حملات نیروهای مقاومت، در دو روز گذشته شدت گرفته است.

ارتش رژیم صهیونیستی صبح یکشنبه نیز از آغاز عملیات زمینی در شهر خان یونس در جنوب نوار غزه خبر داده بود.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین روز شنبه ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات غافلگیر کننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات گروه‌های مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بست و منطقه را بمباران کرد.

310310

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا