فرهنگ و هنر

ارکستر سمفونیک تهران عاقبت بخیر می شود؟

برای مدتی سعی خواهم کرد مشکلات مرتبط با مشکلی که ارکستر در آنها مشغول به کار تهران است را ارائه دهم و همینطور است. منتسب به انتقاداتی که به کارناوال و مدیران موسیقی وارد شده است. مدیر هنری ارکستر از آنجا که ماه ها نگذشته بود و تصمیمات جدیدی اتخاذ می شود که زمان به اتمام نمی رسد. اینها افزایش نمی یابد ، یا به آن یا چیزی که قبلاً تعیین شده رها می شود.

به گزارش تی تی آنلاین ، 13 اکتبر امسال اعلام شد که این شورا با هدف “فعالیت های کینگ و بهبود عملکرد در موسیقی تهران به ارکستر” تشکیل می شود.

در همان زمان ، اعلام فعالیت های ارکستر تحت نظارت طراحی تخصصی این س questionsال را به وجود آورد که آیا چنین عملیاتی می تواند نوید بهبود عملکرد در موسیقی تهران باشد که مدتی با حاشیه ها دست و پنجه نرم می کنند؟ این یک شرکت موسیقی خواهد بود به عنوان تضمینی برای افزایش حقوق پرسش ها مطرح می شود ، و اگر این سیاست می تواند در متخصصان داخلی و خارجی در انتخاب و جذب رهبران برای هدایت ارکستر نقش مثبتی داشته باشد؟

اما پنج ماه پس از اعلام تشکیل شورا ، بخشی جدایی ناپذیر از پیام است که هیچ تغییر جدی در موسیقی تهران تا پایان عصر 30 بهمن ، نادر مشایخی ، عضو شورا ، سومین جلسه تحقیق بخش 36 جشنواره موسیقی. فجر گفت: “من امیدوارم که ارکستر برای سال آینده بسیار خوب باشد.” “اکنون شورا سعی می کند موسیقی ای را که دارای یک گروه است ، بدست آورد ، ارزشش را دارد.”

البته ، مشخص نیست که شورای عالی این دستور کار برای ایجاد “خوب” برای وضعیت موسیقی تهران چگونه است ، همانطور که بزرگان قول داده بودند ، این هنرمند قبلا به تی تی آنلاین گفته بود که نمونه این طرح به شرح زیر است: ” استفاده از رهبر ارکستر دائمی در گروه سمفونیک 40 سال است اما امروز ، چون ارکستر بزرگی به ارکستر فیلارمونیک وین می آید ، صحنه ارکستر مهمان در جریان نیست.

این بدان معناست که وقتی علی نادر مشایخی رهبری دومین رهبر پیشکسوت باستان است ، در یک مصاحبه نظر مشایخی را علیه این تی تی آنلاین بازگرداند.

لوریس چکناواریان پیشکسوت افتخار ما خانه دوم قبل از حضور در بیمارستان تی تی آنلاین است که رهبران یک رهبر خوب ایجاب می کنند بودجه در ایران نباشد.

اکنون مشخص نیست که استفاده از رهبر ارکستر مهمان برای ارکستر سمفونیک تهران چگونه عملی خواهد بود و از طرف دیگر ، از آنجا که یک سال از آخرین گزارش از افتخار دائمی ارکستر توسط شهرداد روحانی می گذرد و ارکستر برنامه ویژه ای است . مدرک نگرفته است. امشب ، اولین جمعه اسفند و در چهارمین روز جشنواره موسیقی فجر ، پس از مدت ها ، اجرای ارکستر به رهبری نصیر حیدریان می تواند قدرت و حافظه را پخش کند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا