حوادث

از توقیف محموله قاچاق ۴۵ میلیاردی در دیّر تا دستگیری سارقان سابقه‌دار

تی تی آنلاین / بوشهر رئیس پلیس استان بوشهر گفت: کامیون در شهر دیر کشف شد و از ابزار و قطعات وسایل فریب دهنده به ارزش 45 میلیارد ریال محروم شد.

برای این اخبار تجاری ، خلیل سردار واعظ اظهار داشت: دیروز مأمورین اطلاعاتی و مسوولان شهر دیر اینكه محورهای خروجی شهر به همراه وسایل نقلیه عبوری مشكوك به وسیله كامیون برای حمل و نقل بیشتر آن هستند و شاهدان باطل بودن تحقیقات خوبی را انجام داده اند. “

وی خاطرنشان کرد: مصادره شده برای بازرسی از خودرو ، به روشنی ابزار و قطعات خودرو را قاچاق بدون اسناد گمرک کشف کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه طبق گفته کارشناسان ارزش سفسطه کشتی 45 میلیارد ریال برآورد شده است اظهار داشت: در این رابطه دو مورد پس از تشکیل پرونده دستگیر شدند که در این زمینه وی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

کالاهای قاچاق در جام جم پیدا شد

گزارش شده است كه رئیس پلیس محروم از ایسوزو قبلاً این خودرو را از ماشین لباسشویی به ارزش 2 میلیارد ریال در آن ایالت پیدا كرده است.

فقط به دلیل اینکه پیام دارد سرهنگ سید علی مهدیان اظهار داشت: جهش در تولید و حمایت از کالاها و کارگران ایرانی و مبارزه با پدیده شوم قاچاق ، در دستور کار رهبران این دستور قرار گرفته است و در سناریوی قبلی از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: دیروز ، ترجمه در اطراف شهر در امتداد محورهای مأموران پلیس یک بار وسیله نقلیه ایسوزو مظنون به حمل ظن و فریب کالا بوده و وی را برای تحقیقات بیشتر متوقف کرده است.

سرهنگ مهدیان به من هشدار داد: با كمك بازرسی از وسیله نقلیه به خزانه شاهنشاهی كاهش یافت ، مشخص شد كه بدون نامه ای از سوی رهبران ماشین لباسشویی صنعتی ، طبق معمول ، به سایر نقاط كشور خود منتقل می شود.

و کاپیتان دیر با گفتن به 2 میلیارد ریال از کارشناسان قانون ، وی را با ارزشی که در آن کشتی تخمین زده می شود ، پیدا کرد و هنگامی که اسیر با توجه به پرونده این مرد است ، پس از تشکیل پرونده و پس از تحقیقات انجام شده ، حکم مقامات باید به دست آقایان تحویل داده شود ، وی در حال حاضر است.

دستگیری یک سارق برای سرقت از 7 فقره عسلویه

رهبر عسلویه به پلیس گفت كه دزد 7 سارق در این شهر را دستگیر كرد.

فتاح گفت: سرقت سرهنگ پیمان ، به دنبال نتایج بسیاری از ساختمان های موجود در شهر عسلویه از شماره خبر دولت دریافت کرد که درک این عصر را دارد.

وی اضافه کرد: پس از معاینه مأمورین به نام قربانیان و سرنخ های چپ ، مظنون به سابقه طولانی است و به اندازه کافی جمع می شود که دستور مقام قضایی ، در یک عمل غافلگیرانه به خودی خود ، عسلویه بازداشت شده است.

سرهنگ فتاح اظهار داشت: وی اعتراف کرد که 4 فقره سرقت از محل های خصوصی ، به 2 فقره سرقت و یک فقره سرقت از دولت محل را مورد سؤال قرار می دهد.

وی با اشاره به اینکه متهم معرفی شده به مراجع قضایی و عسلویه به رئیس پلیس معرفی شده است ، گفت: “افزایش منازل و مکان های عنصر امنیت خانواده و همچنین استفاده از تجهیزات امنیتی مانند دوربین مدار بسته و غیره در جلوگیری از چنین سرقت ها بسیار مؤثر است.”

یک دزد سابق در تلاش برای حرفه ای گناوه گرفتار می شود

رهبر گناوه به پلیس گفت كه سارقان را با سابقه سرقت از مکان های خصوصی ، در 5 ایالت دستگیر کرد.

سرهنگ حسین احمدی اعلامیه اتحادیه جستجو شده در آن را اعلام کرد و سپس پس از گناوه برای نتیجه تعدادی از زمین های خصوصی در سطح شهر ، روسا و حاکمان به ویژه در مورد نتایج این برنامه قرار دارند که به ترتیب 11 جانباز باشند.

وی افزود: مأموران همچنین با بررسی قربانیان و سرنخ های باقیمانده از مراحل مظنون ، مظنونی را که به اسارت گرفته شده بود ، دستگیر کردند و آن سفارش یک صندلی در یک عمل غافلگیرانه توسط خود ، گناوه بود.

سرهنگ احمدی ، وی با دیدن اعتراف زندانیان گفت: این فرد دستگیر شده سرقت اصحاب بخش خصوصی در پنج محل در شهر گناوه استعلام از نگاه است ، لازم به ذکر است: “به منظور ایجاد پس از سقوط در پرونده مرجع قضایی معرفی نشده است.”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا