حوادث

از دستگیری عامل سرقت مسلحانه تا توقیف محموله میلیاردی قاچاق

تی تی آنلاین / بوشهر به داخل شهر رفت و به رئیس پلیس گفت که عامل این حادثه را دستگیر کرد و در این بخش به سرقت مسلحانه در شهر كاكی پرداخت.

وی به اخبار می گوید سرهنگ جهانبخش صیاد گفت این کار را انجام دهد که این گاوها از سرقت مسلحانه در بخش “کاکی” داش شهر در شناسایی و دستگیری یک سارق یا سارق در دستور کار رهبران قرار گرفته است.

وی افزود: “مأموران پلیس AG.AH که وی اقدامات فنی و تخصصی از جمله شناسایی شخصی با سابقه کیفری را انجام داده است که با هماهنگی دولت قضائی به جرم پنهان کردن عملیات غافلگیرانه دستگیر شد”.

با این حال ، مقام پلیس در همان زمان با استفاده از متن نشان داد ، و همانطور که توسط متهم پذیرفته شد ، که به حیوانات سنگین در یک روستای خاص اعتراف کرد: و یک سرقت مسلحانه توسط “کاکی” در خارج از شهر در بخش فنی ، بازجویی های قاضی دادگاه ، او یک سارق است ،

افسر ناشناخته پلیس راهنمایی و رانندگی در شهر گذشته به شهروندان داش مشکوک به صندلی است در صورتی که بلافاصله با تلفن 110 به مقامات اطلاع دهد.

جدا شدن میلیاردها کالا و بدهی فریبنده

گزارش شد که فرمانده پلیس ایالت در توقیف اتوبوس فریبکارانه و کالاهایی به ارزش 3 میلیارد ریال پیدا شد.

سرهنگ رضا اسماعیلی به خبرها گفت: به نفع تولید در ایران جهش برای کارگران و کالاها و مبارزه با قاچاق کالا در موضوعی است که در دستور کار قبلی برای رهبران دولت بسیار مهم است.

این مقام پلیس گفت: دیروز موسوی مارتینز در آخرین ایست بازرسی ، اتوبوس به ظن حمل کالای مشکوک به فریب در پلیس متوقف شد ، آن را متوقف کرد و وسایل نقلیه عبوری را برای بررسی بیشتر بررسی کرد.

همانطور که در تحقیقات انجام شده روی وسیله نقلیه کالا مشاهده کردیم ، برخی از وسایل برقی ، لوازم التحریر ، لوازم آرایشی و تمام “لباس” های خارجی در اسناد گمرک یافت نمی شود.

فرمانده پلیس شهرستان دیلت اعلام كرد كه به گفته كارشناسان ، ارزش این كلاهبرداری كلاهبرداری 3 میلیارد ریال برآورد شده است ، افزود: در این رابطه 3 نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.

18 کیلوگرم تریاک در عسلویه کشف شد

به رئیس پلیس عسلویه که از فولکس واگن سلب شده بود گزارش شد: یک ماشین 18 کیلوگرم “تریاک” پیدا کرد.

وی به بخشهای مختلف این پیام ، سرهنگ پیمان فتاح اشاره کرد ، افسران متوقف و بازرسی شهید مصطفی خمینی فوچس (می توان گفت) آنها در این استان بازداشت می شوند تا طرح مقابله با عناصر اصلی فروشندگان و بازرگانان مواد مخدر را در ادارات یا ایجاد اطلاعات چتر در مورد انتقال محموله های دارویی. اتومبیلی که ساب از محور ترجمه شهر به کرمانشاه مطلع شد.

و این مسلم است و رهبران ایست بازرسی ضمن کنترل محور عبوری انتقال وسایل نقلیه به شهر ساب برای خودروی مخدر حامل سلطنت شناسایی شده و عملیات غافلگیرانه آنها را ضبط کرده اند.

فرمانده انتظامی عسلویه با ادعای بازرسی از خودرو توقیفی 18 کیلوگرم تریاک از کف خودرو مواد مخدر کشف کرد ، افزود: بر این اساس این دو نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند تا پس از تشکیل پرونده برای ارائه به آنها ارائه شود.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا