اجتماع و خانواده

از رد پیشنهاد توسط ماجدی تا سکوت مشکوک وزارت ورزش/چرا آجورلو رفت تا فتح الله زاده برگردد؟

گزارشی از پشت صحنه تحولات استقلال

اخراج یک شبه مصطفی آجورلو توسط مدیریت باشگاه استقلال و انتخاب فتح الله زاده هواداران این تیم را شوکه کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، علی فتح الله زاده امشب جانشین مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال شد. هرچند وزارت ورزش و جوانان درباره برکناری آجورلو اطلاعاتی نداد، اما گزارش های دو هفته اخیر نشان می دهد که بین وزارت ورزش و مدیرعامل باشگاه استقلال و البته برخی اختلاف ایجاد شده است. مسائل مدیریتی صندلی این باشگاه را تکان داده است.

هفته گذشته شایعه حضور میرشاد مجدی در باشگاه استقلال مطرح شد که او این پیشنهاد را رد کرد و از همان روز متوجه شد که دوران آجورلو در استقلال گذشته است. از سوی دیگر حجت کریمی از اعضای هیات مدیره استقلال صبح امروز در نشست خبری صریح با آنا صحبت کرد.لینک گفتگو) اختلاف خود را با مدیریت باشگاه نشان داد. چندی پیش در مراسم معارفه ساپینتو آژورلو کریمی که در این مراسم حضور نداشت گفت: در استقلال هرچه قرار نیست صحبت کنیم آقای کریمی برایش ترتیب می دهد!

کریمی در گفت و گوی امروز خود گفت: این بار بیشتر مصاحبه ها را انجام دادم و در مورد مشکلات و کارها صحبت کردم اما متاسفانه نظر هیچ یک از اعضای هیات مدیره را جز خودم ندیدم. می گویند همه چیز سبک و منظم است تا مردم پشت آن حرف بزنند.(کریمی یعنی طرفداران آزورلو در استقلال)

برکناری مصطفی آجورلو امشب در حالی صورت گرفت که شایعاتی مبنی بر مشکلات مالی و عدم شفافیت پرونده مالی مطرح شده بود. تومان در مورد تعهدات آجورلو صدای باشگاه ها و مسئولان سازمان لیگ را درآورده است. و این سوال بر قضاوت وزارت ورزش و جوانان نیز تاثیر می گذارد.

در این شرایط علی فتح الله زاده مقام پنجم باشگاه استقلال را به دست آورد. در سال 1377 به عضویت هیات مدیره و سپس سرپرست باشگاه استقلال رسید اما پس از گذشت نزدیک به چهار روز استعفای خود را تقدیم وزیر ورزش و جوانان کرد. حالا فتح الله زاده برای پنجمین بار مدیریت باشگاه استقلال را بر عهده گرفته و از سوم مهرماه به عنوان مدیرعامل جدید فعالیت خود را آغاز می کند.

پایان پیام/

دکمه بازگشت به بالا