اجتماع و خانواده

از لاکپشت دریایی تا گیتار ماهی؛ تنوع آبزیان خلیج فارس

دریای خلیج فارس واقع در عمان و ایران به عنوان نماد ملی. خلیج فارس به صورت نیمه محصور یک اکوسیستم منحصر به فرد است که دارای تنوع بسیار بالایی از گونه ها است و در مقایسه با سایر دریاها ، “مناطق نیمه گرمسیری” زندگی می کند. منطقه خلیج فارس طبیعی است برای آزمایشگاهی در جهان که دارای شورترین و گرمترین آب است با بیشتر از همه به دنیا ، و لورها و اکوسیستم ها دارد.

به گزارش تی تی آنلاین ، گونه های مختلف یکی از آنها به خلیج فارس واگذار می شود و اکوسیستم در شرایطی دشوار است اما به اندازه توانایی ما در شناخت این موضوع ، دریا و همه گاوها نیست و آنها را تهدید می کند؟ در اینجا 10 نقطه در خلیج فارس ، و در مورد انواع صرفه جویی در مصرف آب آورده شده است.

27 گونه در پستانداران دریایی در خلیج فارس و دریای عمان ثبت نشده است ، که ممکن است شامل حدود 10 گونه دلفین از گونه ها و بدون بال دلفین ها “نهنگ قاتل” نهنگ قاتل “نهنگ خلبان Orca” “دلفین” Risso “باشد دوگانگ و میو دریا و نام گونه های آن ساکت بودند ؛ اما او از روح ، که در جنوب ، از خلیج فارس زندگی می کند.

* چندین گونه از نهنگ ها ، از جمله “نهنگ های پهن” “نهنگ کوهان دار”: “اگر نهنگ ها” ، “نهنگ های آبی” و “نهنگ های دانه ای که در دریای عمان و آب های خلیج فارس ثبت نشده اند ، و مهمترین گونه در معرض خطر پستانداران دریایی است. در منطقه. خطای جدی در مورد تورهای ماهیگیران تورهای آنها و کشتی ها به بن بست سپرده شده است.

از پنج گونه لاک پشت دریایی وجود دارد که شاخص خلیج فارس در نظر گرفته شده است. دو نوع “لاک پشت دریای سبز” و “لاک پشت عقاب دریایی” در سواحل ایران تخم ریزی می کنند. لاک پشت های منقار عقاب در ایران رایج است و گونه های بومی محسوب می شود ، اما این گونه “لاک پشت زیتون” و “لاک پشت قرمز” و “لاک پشت قرمز” است چرم »مهاجران خلیج فارس با آن می آیند.

می توان به مکانهای مختلفی در خلیج فارس و غار مرغ ساحلی اشاره کرد. کلنی های بزرگ بنه در سواحل خلیج فارس بزرگترین کلنی ها در منطقه غرب آسیا و “تخم مرغ های دریایی است” ، جزایر خلیج فارس است. علاوه بر پرستوهای دریایی ، ممکن است پلیکان ، مرغابی و پرندگان شکاری رخ دهد .. یا به عنوان “عقاب دریایی” و “عقاب ماهیگیری” نیز در منطقه خلیج فارس مشاهده می شود زیرا نشان دهنده تنوع پرندگان آبزی و پرندگان ساحلی در کشور است.

* بیش از 900 گونه ماهی از جمله خانواده دو سوراخ 157 و غضروفی در کشور ثبت نشده است که به بیش از 80 گونه غضروفی اشاره دارد. استخوان ماهیچه غضروف و استخوان ندارد. به همین دلیل ، آنها گونه های غضروفی نامیده می شوند ، گونه هایی که شامل 46 مکان است ، چهار تصویر از ماهی شمشیر تشکیل می شود ، شش نوع وجود دارد و گوش ماهی ها (ماهی ، گیتار) از جدول 28 گونه گردش می کنند از ماهیان این گونه است. متأسفانه ، تا میانه ، ماهی های غضروفی در فضا ، گونه های بسیار خوبی هستند که در معرض خطر انقراض هستند.

چهار مکان و گونه های شمشیر ماهی ، سه گونه از دو گونه ماهی ، ماهی گیتار ، سه گونه بر روی یک میز به طرز جدی که سالها در معرض خطر است ، در معرض خطر هستند. 17 17 ، و گونه های گونه های در معرض خطر از ارتفاعات در معرض خطر است ، در نور استفاده از آنها برای تحویل دیگران از سایر گونه های 12 نفره نزدیک به خطری است که می توان آنها را نامید. 17 نوع گونه گنجشک در معرض خطر ، آسیب پذیرترین و 13 گونه هستند.

* گونه غضروفی در حال کاهش است زیرا رشد کم و تولید مثل کم است. اگرچه این ماهی ماهی برای جلوگیری از حمایت از جمعیت همچنان ادامه دارد.

* “نهنگ کوسه” یا “Glory Ken” بزرگترین ماهی در جهان و خلیج فارس است. این آبزی و 100 متر 14 سال طول دارد و به طول منطقه خلیج فارس می رسد این گونه یکی از مهمترین حیوانات است دریای شمال و غروب آفتاب. طول ماهی مرجان و ماهی osphromenoides 2 سانتی متر کوچکترین ماهی در خلیج فارس است.

* انواع پلانکتون ، انواع پلانکتون ها ، کرم ها ، شقایق های لوله ای یا خارپشت دریایی گونه ها و 9 نوع دیگر گونه های جانوران آبزی خلیج فارس است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا