فرهنگ و هنر

از مختارنامه‌ عطار تا رباعیات خیام

رباعیات عطار از خیام در نامه “جلسات” برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رباعیات فارسی برگزار نمی شود.

به گزارش تی تی آنلاین ، فرهنگسرای شاه کاتابا جلساتی را به مناسبت 25 فروردین یادبود عطار نیشابوری و 28 اردیبهشت حافظه خیام نیشابوری برگزار می کند تا با رباعیات فارسی بیشتر بیاموزید این برنامه از سه شنبه 15 آوریل آغاز می شود و ممکن است به 17 ، ایرانی ادامه دهد ، و هر هفته رباعیات ، رباعیات خیام و عطار را سریع می گیرد ، خصوصاً آنچه را که نوشته شده است ، و آنچه را که با دانشمندان نوشته شده است و رباعی ها را در مورد آن می نویسد.

در این برنامه این پیام بیان می کند: رباعی در شعر فارسی از دیرباز به عنوان جشنی از شاعر QUATRAIN علاقه مند بوده است. این نشانه روشنی از محبوبیت و اثبات شاعران درباره رباعی فارسی است و می تواند از ماهیت رباعی که به اکثر ما مجموعه شعر شاعران اختصاص دارد استفاده کند. عطار و مولوی وقتی رباعیات از سال 2000 تا 1983 چهار ردیف پشت سر خود اوحدین کرمان ، کاشان افضل اهلی شیرازی بابا و اکثر آنها از رباعیات فرار کردند. فلسفه و عرفان عطار خیام رباعیات رباعیات را از رده چهارگانه ترین و مهمترین ها تشکیل می دهد. برای این که خوب باشد و مسلم است که شاعر عطار ، شاید هیچکس رباعی نمی کند. به گفته دکتر

کسانی که به این برنامه علاقه مند هستند ممکن است اینستاگرام شهر کاتابا کتابوفارنگ را به فرهنگسرا ، تلگرام از مرکز bookcitycc مرکز صفحه و وب سایت آپارات منتقل کنند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا