فرهنگ و هنر

از مدیران متخلف شکایت می‌کنیم

تی تی آنلاین / یزد خزانه دار و هتلداران کشور ، معاون اتحادیه هتلداران یزد ، با انتقاد از آژانس ها برای اجرای شواهد در حمایت از تاج هانیبال ، گفت:

“صدامیر ناصر طباطبایی” در مصاحبه با خبرنگار تی تی آنلاین ، وی علت این وضعیت را در اجرای مصوبات تاج اعلام کرد هانیبال گفت که گردشگری تعطیل است و این نوع صنعت بیشترین پشتیبانی و مصوبات پشتیبانی و ستاد Glory است به خوبی اجرا نشده است زیرا این مکان این کشور است.

عدم اجرا و شواهد برای دفاع از استان جلال در ستاد ملی از نظر تسهیلات ، شرایط وام ها و بخش گردشگری ، اما بزرگترین چالش ها در این زمینه ابراز تأسف کرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه نگرش بدی از سوی بانک ها وجود دارد ، افزود: بانک ها نه تنها نادیده می گیرند ، بلکه مصوبات ارائه دهندگان خدمات را نیز به صدا در می آورند.

وی با بیان اینکه م institutionsسسات و بانک ها از مصوبات کمکی ستاد صبا بی اطلاع هستند ، افزود: “حتی وقتی نیروهای ما در بیمه بیکار بودند به موقع و پول و حقوق کارکنان و سایر شرایط پرداخت می شد ، اما” با وجود همه گروه ها و هماهنگی ؛ سازمانهای مربوطه مستقیماً مصوبات را نقض می كنند ، آنها نیز بی اطلاعی خود را اعلام كردند.

این مقام مسئول با بیان اینکه تصویب مصوبات ، اختیاری نیست ، با ابراز نارضایتی از عملکرد دستگاه ها اظهار داشت که 35٪ از کارکنان این صنعت سفارش و گردشگری در دست چپ و قابل اعتماد هستند. هنگامی که عملکرد این صنعت ، گردشگری ، و از دست دادن.

انجمن هتلداران ، خزانه دار منطقه و رئیس هتلداران ، انجمن استان یزد ، خاطرنشان كرد كه در صورت ادامه نقض معلم راهنمایی شده از طریق دادگاه ها ، هتل های دیگر را دولت سالم می دانیم.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا