اجتماع و خانواده

استانداران به جلسات ستادملی مناسب سازی دعوت می شوند

افسران به ستاد ملی پارکینگ دعوت می شوند

رئیس ستاد ملی مناسب سازی پراتورین با تاکید بر اینکه در دوازدهمین روز از آذری ها روز جهانی معلولین گفت: از استانداران کل کشور در جلسات این ستاد دعوت می شود تا اقدامات لازم برای تعدیل شناسایی شود. مکان ها و فضاهای عمومی در ساختمان ها.

به گزارش تی تی آنلاین، مهدی جمالی نژاد که در حاشیه بیست و یکمین جلسات هماهنگی و مناسب سازی کشور سخنرانی می کرد، با بیان اینکه این ستاد آمادگی دارد جلسه ای با وزیر کشور و سایر وزرا برای تایید تشکیل دهد، گفت: ستاد و کار گروه های استانی. اطلاع.

وی افزود: با برگزاری 20 مجمع ناجا که دارای مصوبات مختلف است، از این پس استانداران به عنوان استانداران ارشد استانی در کنار سایر مدیران استانی و وزرا برای ارائه گزارش ها و دستاوردهای استانی تصویب می شوند. استان ها و نظرات خود را بیان کنند.» آنها در جلسات، مناظره ها، نقدها و نحوه تعامل دستگاه ها شرکت می کنند و در جلسات آسیب شناسی محتوا شرکت می کنند.

معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور همچنین اعلام کرد در سال های اخیر برنامه ریزی و برنامه ریزی اعمال شده است و شاهد توجه رسمی و افکار عمومی نسبت به لزوم مناسب سازی خریداری شده از قبل خواهیم بود: سالمندان و معلولان. برای استفاده از برنامه‌ها و سیاست‌های فضای شهری مرتبط با مناسب‌سازی برای پذیرش و تاکید بیشتر در این حوزه، همچنان نیاز است که همه اقشار جامعه و افکار عمومی نسبت به این امر حساس‌تر شوند.

وی تاکید کرد: قطعا در شرایط امروز استفاده از منابع رسانه های گروهی به ویژه برنامه های مختلف صدا و سیما و شبکه های استانی آن می تواند ابعاد مختلف مناسب سازی را که برای مشارکت موثر و موثر همگان ضروری است، به تصویر بکشد. -سازمان‌های دولتی در این زمینه و نیز برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در صورت مناسب‌سازی ملی، برای تکمیل برنامه‌های مدیریت شهری، تاسیسات و سایر انواع ماشین‌آلات و دستگاه‌ها قابل اعتماد، مناسب و مطلوب خواهند بود.

رئیس ستاد هماهنگی و پیگیری به مناسب سازی کشور افزود: در سالن جلسات امروز نماینده صدا و سیما از سازمان گزارشی از فعالیت های این سازمان در سال های اخیر ارائه کرد و اهمیت موضوع را مورد توجه قرار داد. مقرر شد ضمن اولویت‌بندی اطلاعات این موضوع، گزارش‌های توسعه پروژه‌ها و نرم‌افزارها از موسسات و دستگاه‌ها بلافاصله پیگیری و گزارش شود.

جمالی نژاد همچنین گفت: در این جلسه که به بررسی مصوبات 19 مجمع اخیر گارد پراتور اختصاص داشت، وزارت راه و شهرسازی نیز گزارشی از مصوبات جلسه سیزدهم که توسط آن وزارتخانه اداره می شد ارائه کرد. . ; وی همچنین اظهار داشت: با رفع مشکلات معلولان جسمی و حرکتی در فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن و پایانه های اتوبوس، پروژه های مناسب سازی برای این سرویس در دستور کار قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و جمهوری های کشاورزی، در پایان بیستمین جلسه هماهنگی و با پیگیری ستاد کشوری، مهدی جمالی نژاد معاون مهندسی و عمران وزیر کشور پیگیری شد. توسعه شهری و روستایی و علی محمد قادری رئیس سازمان بهداشت و درمان، دبیر این حراست و سایر اعضا، مراحل پیگیری شواهد و گزارش های هماهنگی و پیگیری در ستاد اعلام شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا