حوادث

استرداد کلاهبردار میلیاردی به کشور

رئیس پلیس بین الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از دستگیری و تسلیم ۲۰ هزار تومانی متهم به کلاهبرداری در کشور خبر داد.

به گزارش تی تی آنلاین سردار “هادی شیرزاد” با بیان این مطلب اظهار داشت: بنا به دستور مقامات قضایی، این مرد به کلاهبرداری بالغ بر بیست هزار تومان تفهیم اتهام شده است.

وی افزود: متهم به همراه چند تن دیگر از دست اندرکاران با ایجاد چندین شرکت صوری و افشای اسناد برای واردات کالا به خارج از کشور با استفاده از اسناد و مدارک واهی، کالاهای تقلبی بیشتری را برای کالاهای اصل وارد کشور کرده است.

رئیس پلیس بین‌الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: پس از بررسی‌ها مشخص شد متهم به یکی از کشورهای کشور متواری شده و با استفاده از امکانات موجود، خلاء خود را علامت‌گذاری کرده است. پایگاه های اطلاعاتی در اینترپل

وی گفت: با هماهنگی های لازم با مقامات داخلی و مقررات اینترپل، اعلامیه قرمزی علیه وی صادر شد و بعداً توسط اینترپل مسئول همکاری های اقتصادی در آن منطقه دستگیر شد.

به گزارش سایت پلیس، سردار شیرزاد اظهار داشت: در پایان با امکاناتی که در کشور وجود دارد، متهم مخفی بومی امروز به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل و با سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد. و سیستم پلیس .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا