اجتماع و خانواده

استقبال تهرانی‌ها از «فروش ویژه شب یلدا» در میادین میوه و تره‌بار

«فروش ویژه شب یلدا» در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در اولین روز این مراسم با استقبال شهروندان تهرانی مواجه شد.

به گزارش تی تی آنلاین، تفاوت قیمت میوه و تره بار در مقایسه با کشور در مقایسه با میانگین قیمت محصولات مشابه در سطح شهر و کیفیت مطلوب این میوه ها و تلاش شهروندان برای تهیه این میوه بین 30 تا 41 درصد است. میوه ها و سبزیجات. کار شب یلدا باعث افزایش بازدید مردم شده است. در مزارع پر از میوه و تره بار است.

بر اساس این گزارش، در آغاز طرح فروش ویژه شب یلدا، علاوه بر محصولات ویژه این شب، فروش محصولاتی مانند انگور جو به قیمت کیلویی 24 هزار تومان، انگور شاهرودی 15 هزار و 300 تومان به فروش رسید. کیلویی 18500 تومان، پرتقال جنوبی تامسون 15، کیلویی 400 تومان، نارنجی شمالی تامسون کیلویی 9800 تومان، سبز و قرمز کیلویی 12200 تومان. در میوه و تره بار نیز کیوی کیلویی 13700 تومان، گلابی کیلویی 25 هزار تومان، لیمو شیرین کیلویی 16400 تومان، موز کیلویی 26950 تومان و نارنگی کیلویی 13500 تومان کشت می شود. بازار.

این گزارش همچنین می افزاید: طی دو روز آینده محصولات صیفی از جمله چغندر کیلویی 5700 تومان، خیار گلخانه ای کیلویی 8700 تومان، شلغم کیلویی 5500 تومان و کدو حلوایی خریداری می شود. . کیلویی 7500 تومان و تره بار کیلویی 14800 تومان در میادین و میادین میوه و تره بار افزایش یافته است.

گفتنی است، فروش ویژه ییل از روز گذشته 25 آذرماه برای پاسخگویی به نیاز شهروندان 267 کیلومتر مربعی و میدان میوه و تره بار شهرداری تهران آغاز شده و تا پایان 30 آذرماه ادامه دارد. یلدا محصولات ویژه شبانه خود را ارائه می دهد. از این مراکز با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب.

فرصتی برای مشاهده قیمت فروش ویژه میدان یلدا تره بار در سایت سازمان

مدیرعامل سازمان مدیریت میوه و تره بار شهرداری تهران به همراه این سازمان در دومین روز از فروش ویژه شب گذشته از عرضه قیمت میوه و تره بار و سایر محصولات در بازار خیرین خبر داد. مقدمات را در وب سایت خود فراهم کنید. با مراجعه به سایت این سازمان به آدرس mayadin.tehran.ir قیمت محصولات میدان را در نظر بگیرید و قیمت محصولات مشابه را در سطح شهر مقایسه کنید.

سعید راد با اعلام اینکه علاوه بر میوه شب یلدا، سایر غذاهایی که معمولاً در شب یلدا مصرف می شود از جمله آجیل، خشکبار و ماهی نیز در میادین میوه و تره بار عرضه می شود، گفت: قیمت 16200 تومان، قیمت محبوب مینابی و خربزه 6600 تومان، خربزه چیتی 5600 تومان و قیمت ازگیل 18 هزار تومان در میادین دستچین ارائه شده است.

به گزارش سایت شهر تهران، مدیرعامل سازمان شهر تهران با بیان اینکه هم اکنون قیمت میوه و تره بار به طور متوسط ​​41 درصد کمتر از متوسط ​​قیمت در سطح شهر است، خاطرنشان کرد: این نسبت مطابق قیمت است. از میوه های شب یلدا با احتساب انار، خربزه، کلم و خرمالو تا 34 درصد و قیمت سبزی و صیفی تازه تا 33 درصد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا