حوادث

استقرار اورژانس در نمایشگاه کتاب

رئیس مرکز اورژانس استان تهران تمهیدات اورژانس برای سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را تشریح کرد.

محمد اسماعیل توکلی در گفت‌وگو با تی تی آنلاین، درباره تمهیدات اورژانس برای برگزاری سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، گفت: اورژانس استان تهران همچون سال‌های گذشته و مناسبت‌های مختلف، در کنار مردم است و از امروز تا ۲۹ اردیبهشت ماه، کارشناسان اورژانس از ساعت هشت صبح تا ۲۱ با سه دستگاه آمبولانس که یکی از آن‌ها اورژانس بانوان است، پنج دستگاه موتورلانس و دو دستگاه اتوبوس آمبولانس آماده خدمت رسانی به بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین المللی کتاب هستند.

وی ادامه داد:‌ با توجه به اینکه نمایشگاه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد، نیروهای اورژانس در مصلی مستقر هستند و در سریع‌ترین زمان در صحنه حوادث حاضر خواهند شد. علاوه بر آن پایگاه‌های اورژانس در اطراف مصلی نیز از آماده‌باش بیشتری برخوردارند. 

توکلی گفت:‌ این استقرارها به صورتی برنامه ریزی شده است تا هیچگونه اختلالی در روند خدمت‌رسانی به شهروندان در سطح استان تهران ایجاد نشود. از بازدیدکنندگان نیز تقاضا داریم که در صورت وقوع هر گونه حادثه احتمالی ضمن حفظ خونسردی خود به عوامل اورژانس مستقر در محل تماس مراجعه کرده یا با شماره ۱۱۵ تماس بگیرند.

انتهای پیام

انتشارات مقالات حوادث

نویسنده حوادثی هستم که با دقت و دقت بسیار بالا می‌توانم اخبار را ارائه دهم. هدفم ارائه اطلاعات صحیح و قابل اعتماد است.
دکمه بازگشت به بالا