اجتماع و خانواده

استمرار نظارت بر عملکرد اصناف در ایام شیوع کرونا

تی تی آنلاین / کردستان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: با توجه به تعدد بیماری بیماری کرونا قلب وظیفه اصناف و پروتکل های ایمنی برای رعایت ، 79 مرکز سنندج در مکان هایی است که مورد بازدید امپراتور قرار می گیرد.

آرزو فلاح در دستورالعمل پروتکل های مربوط به مواردی از رعایت ایمنی متفقین اظهار داشت: ممکن است در مقابل coronavirus فضایی یک موجود اجتماعی بجنگیم ، در سه روز گذشته سنندج و اصناف در 79 مورد خارج از آن مکان بازدید شدند اما شکل 18 تیم بازرسی است.

و او گفت: “زیرا از طریق این بازدیدها ، 14 نفر به ادارات امپراتوری کوهستان ها و به دنبال سه اخطار در مورد وظایف قیام ها ، بسیار در خانه بودند ، که من ممکن است نزد خویشاوندان خود بروم و هیچ ضوابط ایمنی وجود ندارد.”
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان ، با اشاره به اینكه اسقف ها را 13 ساعت 24 ساعته می دانید كه در چه مراكزی و ثبت مدارك در مراكز ، كه یك واحد از سنندج است ، به اسقفها گفت 13.
دکتر. فلاح گفت: در مدت زمانی که ذکر شد ، 386 نفر اول که 312 تماس ثانویه با شخص تماس قبل و بعد از تاج داشتند از نظر سود قفل شده اند.
وی با بیان اینکه در سه روز گذشته بیش از 15000 نفر که به دلیل بیماری مزمن قلب و عروق بیماری کرونا در سنندج مورد غربالگری قرار گرفته اند ، افزود: نمونه های کروناویروس در 583 مرکز سرپایی این شهرستان گرفته شده است و شش تیم با اطلاعات سامان در نقاط مختلف شهر مشغول کار هستند. علاوه بر این ، با مراجعه به شرایط به پاسخ ، ایمنی سیستم (4) 30 سیستم ، بر اهمیت ، علاوه بر این ، رعایت ایمنی پروتکل ها تأکید کرده اند.

در این بازدید رسمی از تیم بهداشت محیط سنندج در مناطق آماده سازی مواد غذایی به پنج جاده صلوات آباد و بررسی پروتکل های ایمنی یادآوری لازم از رعایت این استانداردها اطلاع داده می شود و گفت: اصول مراکز درمانی به دلیل پلمپ نگه داشتن آنها. .

فلاح از مراکز تهیه و تهیه مواد غذایی ، بسیاری از رستوران ها ، کارخانه های شیرینی پزی ، فروشگاه های بستنی و آب میوه و برخی مهمان نوازی به میهمانان سنندج بازدید کرد و گفت: مقابله با تاج و همچنین کارهای اجتماعی و استفاده از فاصله بین سیستم صف مشتریان است. اشاره شد.
فضای اجتماع آرامش خود را حفظ می کرد ؛ اما او از تحصیلات ، آموزش ها و دست اندرکاران بهداشت شخصی و محیط کار ، که در میان آنها استفاده از دستکش ، لباس و کلاه های مخصوص نصب خود استفاده می کرد: تهویه در محل کار که او عاشق سایر موارد ارائه شده است از طریق ویزیت به مکان ها می باشد و وی در معرفی شخص شخص می گوید علائم ، و از آنجا که ما انسان معنوی نخواهیم بود ، ضد عفونی و ضد عفونی یک شی در محل کار است و سطح موارد در چنین مواردی از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به منظور این که کار به مراکز کارفرمایان برسد.
انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا