عمومی

اسکوچیچ در پیکان دهه ۶۰!

پرسپولیس ، صدرنشینان لیگ برتر با 22 و 8 شکست پیکان را 3 بر یک شکست دادند تا خود را به تساوی و قهرمانی نزدیکتر کنند.

به گزارش تی تی آنلاین ، سایت جماران و یک جفت مهمان ویژه که بازی را از روی سکوها تماشا می کند ، فرقی با سرمربی تیم ملی فوتبال ، درگان اسکوچیچ ندارد. لیستی از تصاویر استادیوم از دید سکوهای قدس توسط هر کسی در نگاه اول جذاب است ، انتقال نمی دهد ، اما آن چیزی که به شکلی تغییر شکل یافته است ، مکان ذهن چند ثانیه را نشان می دهد. بار دیگر ماهیت گمراه کننده و غیرحرفه ای امکانات ایران قابل اثبات است.

شرایط ورزشگاه Skucic Peykan به اندازه چهل سال پیش است. پیکان خودروها با خودروهای استادیوم فرسوده تفاوت ندارند. آیا این تیم ملی بود که سرمربی سالها از قرن چهاردهم از دهه 60 به پیکان سمت چپ منتقل شد؟

مسئولان تیم به میزبان از این سؤال كه آیا هنوز سرمربی تیم ملی وجود دارد ، قابل قبول است یا خیر. سالهاست که ایران ، همانطور که در حال حاضر است ، با او بوده است یا خداوند با مجوزهایی که خداوند به عنوان فوتبال به او داده بود تا آنجا که در چنین مکانی است؟

بی مزه بودن برای ایجاد ترتیب بلوک ها از هر دو طرف. دوزی کنید و مزه آنرا بچشید تا مانعی برای طرفین وسط خطرات باشد. آیا می ترسید از احمق بودن و چیز بیهوده ای استفاده کنید؟ لاجوردی ، کاشی ، پلاستیکی ، این است که نشانه ای نشان می دهد که شما به اندازه یک مرد ، از صندلی خود در جدول و لیستی از پلاستیک قرار دارید. صندلی هایی که امروزه توسط همان سالن های بستنی جاده ای حذف شده اند. برخی از تصاویر تغییر شکل. اگر یک مهمان ویژه وجود دارد! نمادی که روی سینه آقایان قرار دارد ، لوگوی فدراسیون فوتبال ایران ، با کیفیت تی شرت چندان بالا نیست!

اگر فریم وضعیت فوتبال امروز ایران ممکن است از این عکس کشیده شود بدون شک کاملاً توضیح دهید.

خیلی ها اسکوچیچ را گلزن برتر تیم ملی ایران نمی دانند ، اما شرایطی که مسئولان مرحله شهرک قدس برای پذیرش سرمربی تیم ملی ایران برای قبول شدن ارائه می دهند؟ چنین کیروش ، زیدان ، مورینیو یا یکی از آنها درست روی پلاستیک سختی بود که ایران برای اسکوچیچ روی صندلی نشسته بود. نگرش ایران به فصل فوتبال چیست؟ اینها موضوعاتی هستند که شاید از تماشای کیروش در لیگ ایران جلوگیری کنند!

فکر کردن به سود مادی برای زینت دادن هر آنچه را که در مکانی دیگر از دست داده است ، حتی اگر در مورد اوضاع ناامیدکننده فارسی باعث ایجاد اختلافات علاوه بر اجازه دروغ می شود ، تعجب آور نیست. این عکس گوشه ای دور از هدف فوتبال ایران را نشان می دهد.

به عنوان پیوند آشفته آوارهای ناهموار در حال اجرا در ایران؛ ترتیب از آجر ساخته شده است که توانایی برخی از مسئولان از مرزهای این فدراسیون است. رنگ آبی ضعیف طرفین دقیقاً همین کار را می کند ، با او که هیچ ارتباطی با فوتبال ندارد ، اما پایه کلی چهره او که ساخته بود. صندلی در لیست در حال حاضر خاکستری شده است. فوتبال ایران انگار فقط سیاه است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا