عمومی

اشتباهاتی که ماسک را آسیب‌پذیر می‌کند

آرم نان خمیرمایه ، از نفرت از شکلات ، یک ماسک آلوده است ، در یک مکان خشک ، بدون خیس شدن ، و از چیزهایی که باقی مانده است ، و برای کاهش اثربخشی و افزایش خطر ابتلا به یک مرد بیش اشتباه است

به گزارش تی تی آنلاین در روزنامه خراسان “همانطور که همه ما می دانیم ، مهمترین وسیله انتقال تاج ویروس با عطسه و قطره سرفه ، و تاکنون ، زیرا حرکت بیماری ، پوشیدن ماسک اهمیت خود را از دست نداده است ، اما آنها بیشتر و بیشتر می شوند بیش از دو نفر به طور همزمان توصیه می شود. رعایت نکات ایمنی برای بسیاری از ما کمتر امکان پذیر است ، با این حال استفاده مناسب از کار مناسب است. به همین دلیل ، ما به اشتباهاتی که می توانیم انجام دهیم اشاره خواهیم کرد.

هر باند پشت گوش بزنید 2

صورت شخصی که اندازه گیری را انجام می دهد از هر دو صورت ، سطح هر دو را پوشش نمی دهد ، برای روشن کردن آن. به طور خاص ، کنار دریا را باز نکنید.

برای استفاده از ماسک مرطوب

در مقابل شخصیت شخصی برای خیس شدن وجود دارد ، مانند باران بهاری و تعریق. همیشه قسمت بیرونی ماسک وجود دارد و آن را با ماسک مرطوب جایگزین می کند.

شخصی برای دریافت سطح خارجی

او آموخته است که وجود دارد بارها و بارها با شخص زمان بالا برای خلاص شدن از شر ، و به روش صحیح ، به فرد ، مانند اینکه از برعکس برداشته شود. پس از برداشتن ماسک ، و انسداد کشیش این است که همیشه دستان خود را کاملاً با آب و صابون به عنوان اولین سطل در سطل زباله بشویید و زیبایی چهره ، وقار را به وجود آورید.

شخصی که روی پارچه ای نشسته است

لباس ها با صابون شسته می شوند و ممکن است بعد از خشک شدن کامل فرد از درجه حرارت آب استفاده شود. علاوه بر این ، در شخص مسیح ، در شخص از لایه پارچه و مکمل ها به سه تقسیم شد ، و آنها وارد ، نه تنها در جلوگیری از بینی از دهان ویروس موثر است.

هنگامی که شخص از یک شکلات عالی برای استفاده از آرم استفاده می کند

شکلات عالی است و تقریباً از دست دادن سه نفر از Logos ، که به عنوان یک فرد تنها از لایه های محافظ ویروس ، به آنها اجازه می دهد نفوذ بیشتری داشته باشند. هنگام خرید از یک شخص ، در این صورت باید این کار را انجام دهید اگر یک آرم باشد ، که در آرم چاپ حرارتی است ، آنها را حذف می کند ، لایه های آرم و شخصی است که این کار را نمی کند.

قرار دادن حجاب روی صورت آلوده

در صورت نیاز به برداشتن آن شخصاً نباید به قسمت داخلی یا هرجای دیگری که با سطح تماس با سطح صورت در تماس است وابسته باشد و مطمئن شوید که فرد آلوده نیست. اگر شما نیاز به نوشیدن چای ، برای دور کردن یک فرد ، و غیره است ، نه ماسک بر روی ریش بهترین راه به محل جذام است ، و به نام دلتا ، و برای جستجوی آن ، حذف بند است پشت گوش است بارها و بارها

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا