ورزش

اعتراض حقوق بشری تیم های ملی فوتبال اروپا به فدراسیون قطر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، ممکن است مسابقات مانند جام جهانی تا قطر در قاره اروپا از سال 2022 آغاز شود برخی از تیم ها در قطر کارگران زنبورعسل به شرایط نامساعد صندلی های تیم اعتراض کردند.

6500 گزارش از اسقفی که در قطر زندگی می کند ، عمر کار ساخت و ساز را در 37 مایل امکانات خود برای جهان قطر 2022 از دست داده اند.

این نتیجه به طور گسترده ای توسط اعضای گروه های مخالف در برخی کشورها همراه است تا آنجا که انتظار می رود تیم ملی نروژی ها به سادگی از رقابت های جهانی 2022 خارج شود.

با این حال ، اعضای رمان ها ، و کارکنان یک تیم ملی نروژ در بازی برابر اولین منصوب شده کوه الطارق در این مسابقات با کمک لایجه های آنها کارگران را به قطر از انسان تا مرگ محکوم می کنند.

تیم ملی آلمان نیز همین کار را کرد. قبل از بازی در شب تقدیس ، و آنها لباس 11 بازیکن را پوشیدند “منشافتدر همان زمان ایستاده ، عبارت “حقوق بشر” ظاهر شد.

نکته قابل توجه سه مورد وجود دارد که هر دو تیم توانستند سه اعتراض را که در نتیجه اعتراض به نتیجه رسیده اند ، به ثمر برسانند صفر مانع انتقال از دشمنان خود.

اعتراض به احداث استادیوم هایی که قرار است بزرگترین تجارت فوتبال در حوزه انتخابیه دیگری در یک سال و نیم گذشته برگزار شود خلیح STUFFING اکنون وارد یک رنگ سبز قاره جدید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا